Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem merem beleélni magamat,...

Nem merem beleélni magamat, de van rá esélyem? Tesót szeretnénk, ilyen hamar sikerülhetett ilyen formában?

Figyelt kérdés

Nov.28.-án jött meg szülés után első alkalommal. Majd a következő január 5.-én.

Mi a férjemmel dec. 29.-én védekezés nélkül egymásba szerelmesedtünk, és eldöntöttük, hogy kistesót szeretnénk, de nem gondolnánk, hogy abból az alkalomból lehetne bármi is.

Ám, tegnap is hányingerem volt délelőtt, ma meg a délutáni kv-tól hánytam el majdnem magamat.

Nem jellemző rám, hogy hányingerem legyen, beteg sem vagyok szerencsére.

Ami még furán feltűnt, hogy hasonlóan furcsán érzem néha magam, pont úgy, ahogyan az első babámmal éreztem, mielőtt pozitívat teszteltem.

Nem merek sok reményt hozzáfűzni, nem merem beleélni magam, hogy terhes lehetek, de azért jó volna tudni.

Van itthon One Step 10 es teszt, de vajon van értelme megcsinálnom? Meg mikor?

Most utoljára a vérzésem is 7 nap helyett 5 napig tartott és további 2 nap barnázásom volt, de ez is normálsnak mondható, hisz nem álltak helyre a hormonok.

Ti mit gondoltok?


2018. jan. 14. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az aktustól számított 14. napon már pozitívnak kellene lenni a tesztnek - ez nálad már adott. Ha a jan. 5-i vérzés nem megszokott volt, akkor lehetett akár beágyazódás is.

Szerintem megérné tesztelni, föleg, mert nem szoktál egyébként rosszul lenni.

(Majd írd meg, mi lett, addig drukkolok, hogy pozitív legyen az eredmény)

2018. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A mennyisége sok volt ahhoz, hogy beágyazódásos legyen, csak maga az idő volt rövidebb. :) Hát reggel megcsinálom akkor a tesztet, aztán meglátjuk :)

Kv tól még nem fordult fel a gyomrom, csak a lányomra várva az elején. Tegnapi rosszul lét meg akkor múlt el, mikor hazafele jöttünk már a közértből. :O

2018. jan. 14. 15:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy terhes. 7nap mensi helyett 5nap,az is sok idő. De tesztelj, akkor többet tudsz.

Mikor szültèl amúgy?

2018. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez normál menstruáció volt inkább. Valószínűleg nem vagy terhes.
2018. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

29-én,nagyon nem valószínű,hogy volt peteérésed,ráadásul menstruáltál is.

Már simán tesztelhetsz,egyébként.

A hányinger,mint tünet,nem tudom,hogy jönne a terhességhez,még 1 hete sincs,hogy megtörtént a beágyazódás(ha megtörtént).

De azért szurkolok!:)

2018. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ha a 29-i akcióból lettél volna terhes, akkor még a jan 5-i menzeszed minden további nélkül megjöhetett, mivel maga a megtermékenyítés a méh "túlsó oldalán" a petevezetöben történik - és mire a beágyazódásra kerül sor, akkor épppen fejlödik a friss nyálkahártya.

Szóval lehetséges, különösen, ha nagyon intenzív volt maga az aktus, ez ugyanis kiválthat spontán peteérést.

2018. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Normál körülmények között én sem adnék esélyt a gondolatnak sem, hogy terhes lehetek, ha nem szülés után lennék, amikoris még totál rendszertelen a ciklus. Ezért gondolom, h végülis PÉ-m az bármikor lehetett, független attól, h mikor jött meg.

Kislányom is a 18. Napon fogant meg :O

Holnap reggel elvégzek egy tesztet, és remélem akkor bármit is mutat, 100% os lesz az eredmény :)

2018. jan. 14. 19:02
 8/13 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam meg, hogy Júliusban szültem :)

Egyébként nála is már a havi előtt volt hányingerem :O de aztán a terhesség végéig nem volt semmi bajom. Ellenben a szülőszobán kicsit elrókáztam magam :D

2018. jan. 14. 19:04
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha jan.5-én menstruáltál,akkor azt megelőzően azért nem lehetett "bármikor" peteérésed.A dec 29 így is,úgy is korai lenne ovulációnak.

Az,hogy a lányoddal 18.ciklusnapon estél teherbe,csak annyit bizonyít,hogy akkor kb.31-33 napos volt az akkori ciklusod.Valljuk be,azért az nem egy nagyon szokatlan dolog.:)

Persze,van,akinek már korán elkezdődik a hányingeres időszak,de azért mensi előtt 3 héttel kicsit túlzás.

De tényleg szorítok,hogy összejöjjön minél előbb a baba!:)

2018. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azelőtt mindig 28 naposak voltaka ciklusaim. És ami érdekes még, a lányomnál hőmérőztem, és 2 PÉ figyelhető meg rajta. Én akkor arra a görbémre azt mondtam, hogy kizárt, hogy most teherbe estem, mert az első emelkedésnél nem is voltunk együtt. Én nem is akartam akkor tesztelni sem, férjem erősködött, és annyira meglepődtem, hogy pozitív lett. :O

Persze, most sem látok sok esélyt rá. Nemsokára megcsinálom azt a tesztet, de érzem előre, hogy negatív lesz :D

2018. jan. 15. 06:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!