Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e terhes a barátnőm?

Lehet-e terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát használ és eddig egyszer mentem belé, a menstruációja előtt egy héttel. A menzesze után is folytattunk szexuális életet, ellenben itt nem került sor arra, hogy benne mentem el. Mostanában fájdogalt a melle és forróbb volt a bőre, mint szokott és kicsit melegebbnek érzi magát. Ugyanakkor evés után néha hányingere van és nincsen étvágya. Ezek lehetnek a tablettának mellékhatásai.

2018. jan. 14. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mégis mire való a fogamzásgátló? Arra, hogy naponta akár ötvenszer is beleélvezhetsz, akkor sem lesz terhes (feltéve, ha rendesen szedi). Tabletta mellett nincs menstruáció. Az megvonásos vérzés, ami a hormonok abbahagyása miatt jelentkezik. Ne keverd össze a kettőt. Olvassa el a tájékoztatót, és rögtön ki fog derülni, hogy ezek mellékhatások vagy nem. Ha most kezdte szedni, akkor okozhatja a tabi. Egyéb esetben nem.
2018. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mióta szedi? Most kezdte a mensi után, ami előtt védekezés nélkül voltatok együtt? Mert akkor lehet terhes.
2018. jan. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha normálisan szedi a fogamzásgátlót akkor valószínűleg nem terhes (igaz, 100 nőből 1 teherbe esik fogamzásgátló mellett) mikor én felírattam, előre közölte a doki hogy az 1-3 hónapban okozhat a gyógyszer terhességhez hasonló tüneteket, úgy is volt. Szédültem, hányingerem volt stb...
2018. jan. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!