Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esély rá hogy...

Szerintetek van esély rá hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A kalkulátor szerint termékeny napon szeretkeztem a párommal 2x szer is, szerintetek van rá esély hogy terhes vagyok, most vagyok aktus után 5 nappal, mikor lenne érdemes először tesztelnem? Illetve a vérvétel mikor mutatja ki legkorábban? Kulfoldon elek ritkán vagyunk egyutt örülnek ha össze jönne mar a baba. 20/L

2018. jan. 14. 04:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Legkoràbban 2 hég múlva
2018. jan. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*hét
2018. jan. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Az rsedéjes menstuáció napja előtt nem érdemes..

Mert előrte cagy mztatja cagy bem, és ha mutarja sem biztsos. Higy marad, és mefjöb időbeb, emiat bem érdemes idegeskedni.

tehát 1,5 hét múlva


Be jesetedj el, ha mégsem hön egyből össze, nem ilyan gyakori az .. Mi mindg voltunk jókor is együtt, peteérésem is vab, egészségesek vagyunk( férjem is) mégis kb 5. Hónapban jött össsze..

Drukk

2018. jan. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az esedékes menstuáció napja előtt nem érdemes..


Mert előtte vagy mutatja vagy nem, és ha mutatja sem biztsos, hogy marad, és megjön időben, emiatt nem érdemes idegeskedni.

tehát 1,5 hét múlva


Ne keseredj el, ha mégsem jön egyből össze, nem olyan gyakori az .


. Mi mindg voltunk jókor is együtt, peteérésem is van, egészségesek vagyunk( férjem is) mégis kb 5. Hónapban jött össsze..

Drukk

2018. jan. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A kalkulátor nem jó, én is mindig azt figyelfettem, ahhoz mérten szeretkeztünk stb, egy évig nem jött össze a baba, majd tavaly év végén sikerült és teljesen más időpontban, mint amit a kalkulátor mutatott..

Szurkolok nektek!

2018. jan. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nemvárt napján tesztelj legelőször, de utána is várhatsz még 2-3 napot, akkor biztosan pozitív lesz, ha addig nem jön meg.
2018. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!