Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete vannak kb. tergességi...

3 hete vannak kb. tergességi jeleim (hányinger, ételek megkívánása, stb... ) és tegnap kellett volna, h megjöjjön, de nem. Ráadásul ma egész nap óránként rohantam a wc-re mert azt hittem, h megjött, közbe csak sok fehér folyás. Lehetek babás?

Figyelt kérdés
2007. nov. 27. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Igen így van!! Nagyon nagy a valószínűsége. A teszttel még várj pár napot, mert lehet hogy még nem mutatja ki, ne ess kétségbe miatta.

Nekem egy hete lett egy + majd egy - tesztem, mensim még nincs, ma megint - lett, szóval hülyére vesz a testem, de nem baj. :-) Remélem, sikerült neked!!

2007. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha tegnap kellett volna megjönnie, akkor az azt jelenti, hogy kb. 2 héttel ezelőtt volt peteérésed, ha átlagos 28 napos ciklust veszünk középidős ovulációval, ami azt jelenti, hogy elméletben akkor eshettél teherbe. A megtermékenyült petesejt egy hét alatt éri el a méhet, illetve még egy hét, hogy megtapadjon, ezért is marad el a vérzés, ezután jelentkezhetnek a terhesség valószínűsíthető jelei, vagyis nálad most kellene, nem 3 héttel ezelőtt. Nem tudom, hogy milyen a ciklusod, mikor van peteérésed, de elméletben a fentiek szerint kellene, hogy legyen, ami kizárja a terhességet, hacsak nem a múlt hónapban estél teherbe, és valami miatt akkor megjött a vérzésed, így már nem kizárt a baba.
2007. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
teljesen egyet ertek az elottem szoloval,sot az is igaz h peteeres a mensi elott van 14 nappal nem utanna,igy csak a 28 napos ciklusra igaz h utanna volt.ha neked 40 napos a ciklusod pl akkor a peteeres a 26.napon volt.igy egeszen biztos amit elottem irtak,3 hete lehetetlen h terhessegi tuneteid legyenek mert akkor meg nem lehettel terhes ha tegnap kellett volna megjonnie.vagy elnezted a napokat vagy mas okozza nalad 3 hete ezen tuneteket.ha nem hiszed csinalj tesztet valszeg negativ lesz es menj orvoshoz ha atuneteid megmaradnak.szivbol kivanom h csak egy tevedes legyen a datumokkal.
2007. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem akarlak elkeseriteni, de nálam is voltak hónapok amikor félidőtől már hányingerem volt, szédültem aztán mégsem voltam terhes. Aztán amikor sikerült teherbe esnem akkor csak az erős mell fájás jelentkezett. Hányinger nem volt sehol. Várj pár napot aztán csinálj egy tesztet.
2007. nov. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A 3 hetes tünetek valóban "lehetetlenül" hangzanak, hacsak tényleg nem már előző hónapban lettél terhes. Ez esetben csinálj tesztet, már 6 hetes terhes terhes vagy.

Ha - lesz, pár nap mulva csinálj még egyet és menj dokihoz mindenképp

Sok sikert.-)

2007. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!