Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek beágyazódástól...

Szerintetek beágyazódástól lehetett pecsételő közti vérzésem? Tovább lent!

Figyelt kérdés
2010. május 14-én jött meg utoljára a nem vártam. A ciklusaim 28 naposak. A párommal 20-a óta két naponta együtt vagyonk.31-én délután apró pecsétet vettem észre az alsóneműmön, majd az esti szeretkezés után a viszafolyó enyhén véres volt. 1-én és 2-án rózsaszínű pecsételő vérzésem volt kb. egy ujjbegynyi. Vajon mitől lehetett ez? Akinek volt már hasonló ilyen vagy hallott már ilyenről kérem válaszoljon!!
2010. jún. 5. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóan volt mint neked.Én holnap tesztelek ha addig sem jön meg,mert már késik egy pár napja és ez lenne a leghosszabb késés.

Drukkolok neked!Ha van valami fejlemény írj!

2010. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok írok, bár én leghamarabb csak szerdán tudok tesztelni, mert csak 11-re péntekre nem várom.Csináltam ovu tesztet tegnapelőtt,tegnap,és ma is az pozítív folyamatosan!
2010. jún. 5. 11:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak üzenem te is írj ha valami többet tudsz, pl. ha már teszteltél.
2010. jún. 5. 11:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Ma reggel teszteltem és negatív lett :(

De még mindig nem jött meg a nem várt :)

Nem tudom hogy akkor mi lehet velem :S

Neked megy a drukk!!!

2010. jún. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most jelenleg menszi szerűen fájdogál a hasam,na meg a derekam az nagyon. Elvileg pénteken kell megjönnie.
2010. jún. 7. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Ma délután barnázgattam egy kicsit :( szerintem meg fog jönni :(

Csak az a furcsa hogy nincsenek menszis tüneteim.Játszik velem a szervezetem.

2010. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!Na mi újság?Teszteltél már?Vagy megjött?

Nekem sajna szerdán :(

2010. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerda este óta barnázgatok, de nem rendes menszi! Ma csináltam egy tesztet, de negatív, utána egy kicsit több menszi,de még ez sem normális, úgy hogy jövőhét nődoki.
2010. jún. 13. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!