Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek rossz dolog...

Szerintetek rossz dolog teherbe esni úgy, hogy 2-3 hónapja vagyunk együtt a párommal?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 10:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit gyorsnak érzem.Egyáltalán együtt éltek?
2018. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz dolog, csak tökêletesen felelőtlen, meggondolatlan lèpès!
2018. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Igen, rossz dolog. Ha már benned ez kérdésként merül fel akkor agyilag nem állsz a helyzet magaslatán, de rá se ránts. Egy csomó hozzád hasonlóan buta nő szüli halomba a gyerekeket, semmi pénzzel, semmi háttérrel. Majd eltartunk mindenkit adókból. Azért dolgozunk, hogy ti szülhessetek még több embert egy túlnépesedett bolygóra.
2018. jan. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A kérdésem melyik részéből olvastad ki azt, hogy nincs anyagi hatterunk hozza?
2018. jan. 18. 10:32
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem a legjobb. Gondolom nem éltek együtt.

Amúgy hány évesek vagytok? Van egy ismerősöm aki így járt, ők megtartották, bár 30 körül voltak, és komolyan gondolták amúgy is.

2018. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez csakis attól függ, mennyire komoly, szoros, megbízható a kapcsolatotok. Nem feltétlen idő kérdése. Mi fél éve voltunk együtt, mikor, nem tervezve teherbe estem. Sokan jöttek nekem is azzal, hogy milyen korai, alig ismered.. De nagyon szeretjük egymást, eszünkbe sem jutott elvetetni. Életünk legjobb döntése volt. Most a másodikat tervezzük.
2018. jan. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Szándékosan nem a legjobb


(Én a felelőtlenségünk miatt estem teherbe a 3. napon, de szerencsére a miénk sikersztori)

2018. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Hát...annyit tudok írni saját tapasztalat hogy Én amikor összejöttem a párommal első pillanattól fogva úgy gondoltuk hogy nem védekezünk. Nem baj ha jön a baba. Na 4 éve varunk rá....sz al..ki tudja mikorra jön össze.
2018. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem is ismeritek egymást. Egy gyerek nagy felelősség, nem vállalnék olyan emberrel, akit nem is ismerek igazán és nem bízhatok benne.
2018. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Ismerosomek 1 éve voltak együtt mikor becsuszott. Terhesség alatt össze is hazasodtak. Most szuletett pár hónapja a kicsi és már válnak...
2018. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!