Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyúlós nyákom volt tegnap....

Nyúlós nyákom volt tegnap. Fonálszerű. Akkor most kezdődik a 5termékeny napok ovu előtt? Vagy az ovu lehetett?

Figyelt kérdés

Február 6-ra nem várom.

Ma van a 13.ciklusnapom.

Tegnap volt a 12.30 naposak általában a ciklusaim.

A naptár szerint 23.-án lenne ovum.

De nem tudom pontosan hogy most vagyok e akkor termékeny.Sok helyen olvastam hogy akkor a legvalószínűbb a megtermékenyítés ha ez a nyák van.

Tudom senki sem lát belém és sok szervezet sokféleképpen viselkedik de biztos vagyok benne hogy vannak hasonlóan müködésüek.

Arra lennék kivancsi akár arra is aki már kismama vagy már kisgyermekes anyuka hogy az ő megfigyelésuk szerint mikor volt ideális.Milyen nyákot tapasztaltak akkor mikor sikeres volt?


A helyzet hogy olyan butának erzem magam most pedig van egy 4 évesünk már.Vele ilyeneket nem figyeltem.Lehet most is tulságosan akarom..:(


2018. jan. 19. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd a folyás-vizsgálgatást..... nekem pl. tök össze-vissza. 2 gyerekem van de ha a folyásomat vizsgálgatva kiszámított időben szexeltünk volna lehet hogy egy se lenne.
2018. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszod.És igazad van.

2 naponta egyutt vagyunk az a biztos.

2018. jan. 19. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!