Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek azért lett cisztája...

Akinek azért lett cisztája mert nem repedt meg a tüsző, később ez felszívódott?

Figyelt kérdés
Ebbe a hónapba nem repedt meg a tüsző, szurkált a jobb oldalon gyakran, néha elég erösen, szinte combomba is érzem. Norcolutot írt fel a doki, azt mondta ha megjön remélhetöleg felszivódik. December 8-án jött meg utoljára, már azt hittem terhes vagyok, de közbe nem. Ez a 2.Clostis hónapom, kpvetkezöbe kapok tüszörepesztöt.

2018. jan. 19. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is túl stimulált a closti az 1 hónapban. Iszonyú fájdalmaim voltak! Vég sírtam az éjszakát és majdnem az ügyeletre mentünk. Rettentően megijedtem és 28. napra meg is jött, de kevés vér és sok barna volt, bizakodtam, hogy lehet baba, de nem :( Nekem ez utáni 2. ciklusban kell mennem uh-ra és megnézni, hogy felszívódott-e. Soha többé nem szedek ilyeneket!!
2018. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 8 centis cisztám lett, gyógyszer nélkül ultrahangosan megfigyelve 1 hónap alatt szívódott fel.
2018. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Teszteltèl is? Negatív lett?
2018. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen negatív.
2018. jan. 19. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:

1,5 ev probalkozas alatt volr h 1x nj szivodott fel hanem megnott 55x44mmesre

De norcoluttal eltunt..akkor 46napra jott meg 33 helyett utana mar kaptam clostit es kovettuk uhval.

Elso honap sikeres lett 5napig 1x1 et kellett szednem!:)

2018. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Mindig lett a clistytol, és a következő honapban felszivodott
2018. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

5 évig cipeltem magammal a cisztámat, húztam, halasztottam a dolgot , vártam a jószerencsémre!

Sajnos a szerencse nem állt mellém, viszont a cisztám megnőtt az utóbbi 2évben és most az utolsó 2 hónapban rákapcsolt.

Tegnap előtt műtöttek, elég friss az "élmény". :(

2018. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

22:04-es vagyok!

Azt azért hozzátenném még, hogy folyamatos orvosi felügyelet alatt voltam, tizenéve saját orvosom van!

2018. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!