Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek Clostitól cisztája...

Akinek Clostitól cisztája lett szedte utána még a gyógyszert, felszívódott a ciszta?

Figyelt kérdés
Novemberbe volt az első Clostis hónapom, akkor volt is tőle ovulációm, 30. napra megjött. Decemberbe megint szedtem, de most nem volt ovum, ma kellett volna megjönnie, de 36,3-36,4 a hőm. Tüszőrepesztőt nem adott a doki így, hogy elöző hónapban megrepedt magától. Pénteken megyek vissza ultrahangra, félek ciszta lett belőle. Mindkét hónapban egy domináns tüsző volt, most sajnos nem repedt meg, pedig volt töbször ovus nyák meg szurkálás jobb oldalon.

2018. jan. 8. 13:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Sőt még ma reggel is szurkált. Lehetséges, hogy ilyen későn lesz ovu?
2018. jan. 8. 13:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Ciszta után egy hónap szünetet kellett tartani, azalatt felszivodott.
2018. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen fel,maskor is volt cisztám

2.kúrában lett eloszor a gyógyszer szedese alatt egy 45×33mmes , akkor norcoluttal hoztuk meg. Uh-n lattuk h nincs mar es akkor egy kisebb adaggal újra próbáltuk ( akkor sikerült is)

A 2.kuraban ez sejtheto volt, mert nem repedt a tuszo es keso volt a szurihoz

2018. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első adag után középidőben a 14. Napon olyan fájdalmam volt amit még nem éreztem! Volt utána dokinál és ultrahangon kiderült hogy túl stimulálódott a bal petefészkem... itt be is fejeztem a clostit! Én ennyire még nem voltam megilyedve! A ciszták miatt 2 hétig nem lehetünk együtt így halvány esély sincs rá hogy babás legyek végre mert közép időben a brutális fájdalom miatt nem tudtunk együtt lenni! A doki azt mondta ádjam az eget, hogy eljőttem uh-ra és nem vettem be a 2. Adagot!!
2018. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!