Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha menstruáció...

Lehetek terhes ha menstruáció előtt pár nappal voltunk együtt a férjemmel?

Figyelt kérdés
Ami semmi probléma és tudom h középtájt kell együtt lenni. Csak elkapott a hév. Beszélgetünk már a harmadik babáról. Meg is jött, de az eveken át tartó 6nap helyett csak 4nap volt alig vérzéssel. Meg a másik h mandulagyulladasom van antibiotikumot szedek a heten és ha netán terhes lennék? csak januar 9volt együttlét. és januar 14 megjött.
2018. jan. 19. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz :) de ne félj a gyógyszer miatt , ha mégis terhes vagy, most még nem árt neki, természetesen ha kiderül akkor már ne szedd, ha van baba akkor még olyan kis picinyke hogy amit most szedsz az hozzá nem jut még :) ne aggódj , tesztelj, doki stb H azért tudd mi van , ha van baba akkor nagyon sok egészséget kívánok nektek
2018. jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és 3 gyerek az csodálatos :) mi isharman vagyunk testvérek és így szép az élet :) a szeretet a fontos !
2018. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok. Köszönöm szépen :) Megnyugodtam akkor :) Bizom benne h baba lesz belőle. Két kisfiam van. Hihetelenül vágyom egy kislányra. Akkorlenne teljes a család :) És a másik menzesz már elmarad? elég akkor tesztelni?
2018. jan. 19. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam hasonló a helyzet. 9hónapja próbálkozunk eredménytelenül. Minden kivizsgálás szerint mindenkinél minden tökéletes. Késett 4napot. A késes második napján is együtt voltunk. Ma van a vérzés 3. Napja, de reggel óta úgy tűnik vége. Én nagyon bízok abban, hogy volt egy peteérésem akkor, a vérzést a petevezetékben töltötték és most zajlik a beágyazódás. Valószínüleg kattant vagyok, de kicsit bízok ebben. Mindig 5-6 napig tart, eddig még sosem késett, 9hónap alatt ebben a ciklusban csináltam tesztet először a késés 2. Napján. Eléggé szíven ütött hogy mégse.... most úgy tervezem, hogy az együttlét utáni kb 15. Napon tesztelek. Ha negatív, akkor nyilván nem a fent leírt eset áll fent. Csak annyi olyat hallani, hogy mások ebben az időszakban estek teherbe. És olyan sok már ez a 9 eredménytelen hónap....
2018. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manka83 ***** válasza:

Kedves 4-es!

Hidd el, nem olyan sok a 9 honap....mi 4 eve probalkozunk....Ebbol 2 eve a Kaaliban....

2018. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!