Lehet nincs pé. -m?

Figyelt kérdés

Sziasztok.ebben a hónapban 10.én jött meg. 13.áig tartott. Ciklusom miota abba hagytam a gyogyszert 24-26-24 napos. (Szeptember végén hagytam abba) erre a honapra az ovumat ket naptár két időpontra tesz. 20.a és 22.e már pár napja ovu tesztelek de még mindig semmi csak negativ... mikor kéne pozitivnak lennie?

Nem gorcsolok rá arra hogy babát szeretnénk..de most már kezdek aggodni hogy baj van...

Normális válaszokat kérnék. Köszönöm.

A kérdést meg nem tudta. Hogy irjam hogy fogalmazzam...



2018. jan. 19. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában ovu előtti nap pozitív a teszt. A hivatalos, hogy pozitív teszt után 12-36 óra múlva van ovu.

Milyen érzékenységűt használsz? Nem lehet, hogy az a gond? Csináld még azért a teszteket hátha pár nap múlva pozi lesz.

2018. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Expect-et használok. De komolyan nem latom se a dobozán se a leiráson milyen érzékenységü.

Éjszakás is vagyok a héten.. lehet ez miatt is feszultebb vagyok meg fáradt.. mindegy azert veszek még es csinálom tovább. De jovohéten dokihoz is megyek.

Köszönöm a válaszod.

2018. jan. 19. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen a teszt?

[link]

Mert ez 30-as és az nem túl érzékeny. Az átlagos 20-as, de nekem pl csak a 15-ös mutatja, az is csak 1 napig.

Nézz a fastesten vagy vaterán tesztet. Sokkal olcsóbbak és megbízhatóak! Akár terhességi tesztet is tudsz ott venni.

2018. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen. Ez az.

Vaterán már találtam. Az kb.mennyi idö mig megjön,ha megrendelem.

Köszi a segitséget!!! Ment a zöld. 😊

2018. jan. 19. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!