Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 mm-es endometrium,2 pozitív...

4 mm-es endometrium,2 pozitív teszt, de terhesség nem látszik, ciszta nincs. Ezt érti valaki?

Figyelt kérdés
Január 5-én kellett volna megjönni (éreztem az ovulációt, mindig érzem, tehát biztos, hogy akkor). Jan. 7-én nagyon halvány pozitív Gabriel tesztem volt. Jan. 8-án megjött, vagy nem tudom, mi volt ez, 2-3 napig kevés vérzés, de nekem mindig ennyi szokott lenni, szóval elkönyveltem, hogy megint korai vetélésem volt. De a mellem fáj továbbra is, amit furcsáltam, mert nekem az a vérzés 1. vagy 2. napján el szokott múlni teljesen, ezért ma reggel csináltam 2 különböző tesztet (Gabriel volt az egyik megint) és jóval erősebb pozitívak a múltkorinál. Csináltak is ma egy hasi UH-t, amin 4 mm a nyálkahártya, terhesség nem látható, ciszta nem volt látható. Azt mondták, hogy lehet, még túl pici, egy hét múlva kontroll. Kérdeztem a dokit, hogy a 4 mm nem túl vékony-e a terhességhez, és mondta, hogy elvileg vékony. De ha nem vagyok terhes, cisztám sincs, mitől erősödik a pozitív tesztem? Teljesen tanácstalan vagyok.
2018. jan. 15. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Méhen kívülit kizárták?

Mert nálam is pozitív volt a teszt, kevesebb, rövidebb menstruáció, semmi más jele nem volt, nem fájt semmi...

2018. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bár most nézem, hogy elvileg 5+3 hetes terhes lennél, ennyi idősen még nálam sem láttak semmit:(
2018. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Méhen kívül és belül sem láttak semmit.
2018. jan. 15. 16:29
 4/13 anonim ***** válasza:
A 4mm nagyon vekony.
2018. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát ez egyelőre bármi lehet, de sajnos a méhen kívüli benne van a pakliban. Nem mértek HCG szintet?

Sajnos a méhen kívüli terhességet nem mindig lehet látni ultrahanggal. Láttam hasonló esetet: pozitív teszt, vékony nyálkahártya, terhesség se kint, se bent nem látszott, enyhe vérezgetés. A HCG szintnek normál terhesség esetén kétnaponta duplázódnia kell, ez nem történt meg. Emelkedett kicsit, aztán stagnált, de sosem nőtt duplájára két nap alatt. Végül laparoszkópia lett és ott figyelt a terhesség az egyik kürtben.

De lehet akár egy korai vetélés is, mivel a teszt csak azt mutatja, hogy van-e HCG vagy nincs. Az erősségéből sajna nem mindig lehet következtetni, hiszen ha valami miatt koncentrált a vizelet, akkor a teszt is erősebb lesz (ezért nem mindegy, hogy reggeli első pisiből csinálod, vagy napközben megiszol 3 liter vizet és úgy).

Fel sem merült a HCG szint mérés két naponta?

2018. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, szóba sem jött a vérvétel, csak annyit mondtak, hogy 22-én kontroll. Az is érdekes, hogy a mensi szerű valami idején a hőm leesett, utána megint felment.
2018. jan. 15. 18:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát, érdekes. Mindenesetre kíváncsi vagyok, mi lesz, ha mész megint dokihoz, írd meg kérlek, ha nem felejted el.
2018. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp. Bár pont most találtam itt egy hasonló kérdést, szinte ugyanolyan tünetek, még a nyálkahártya vastagsága is 4 mm volt, először semmit nem láttak, majd később begörcsölt és kiderült, hogy méhenkívüli.
2018. jan. 15. 18:32
 9/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk a hasi UH is érdekes. Miért nem hüvelyi volt? Azért egy hasi UH-val sokkal nehezebben látszik egy nagyon korai terhesség, míg hüvelyivel gyakorlatilag egy pár mm-es petezsákot is lehet már látni.

A tesztjeidet nem tudod esetleg megmutatni? Bocsi, de azért itt néha olyan tesztekre képesek ráfogni, hogy pozitív, hogy a fejemet fogom:D

2018. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok képet feltölteni sajnos ide, még sosem töltöttem, de a 2. csík fele olyan erös, mint a kontrollcsík. Viszont ami fura, hogy 7-én vasárnap alig látható pozi volt, 8-án megjött, tegnap pedig ugyanolyan teszt jóval erősebb pozi volt. Ahogy írtam is, fele olyan erős, mint a kontrollcsík. Pedig ha elvetéltem, akkor egy hét alatt nemhogy erősödni kellene a tesztnek, de inkább eltűnni a 2. csíknak. Mégsem láttak semmit elvileg 5+3 hetesen, csak vékony nyálkahártyát (igaz, nem hüvelyi, hanem hasi uh-n). A mellem pedig azóta is fáj, mint az előző terhességemnél.
2018. jan. 16. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!