Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális? Mármint, nincs...

Normális? Mármint, nincs jelentőssége? 19/L

Figyelt kérdés

Pár napja fájdogál a mellem, de nagyon, és néha néha görcsölök, olyan furán érzem magam..vagy nem tudom. És 37.1 a hőm.

16 napja Pharmatex hüvelytablettával védekeztünk a párommal, aki 21 éves. Belém is élvezett, gondolom sokatok tudja, hogy működik ez a tabletta. Viszont most elbizonytalanodtam.. ez lehet terhesség? Vagy csak túldramatizálom?



2018. jan. 15. 20:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Mikor kellene megjönnie?

Teszt mit mutat?

2018. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hétvégen.

Még nem teszteltem.

2018. jan. 15. 20:38
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom hallottad már a kifijezést,hogy Pharmatex baba? Ha nem jön meg,tesztelj.
2018. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Mivel a pharmatex minimális védelmet nyújt így simán lehetsz terhes a beléd élvezett.
2018. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mikor voltam nőgyógyásznál azt mondta hogy ezt nyugodtan lehet használni..
2018. jan. 15. 20:50
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Persze, hogy lehet használni. Csak éppen cart sem ér. Nekem is ab. lett a vége. Akkor még újdonság volt, nem voltak hosszútávú tapasztalatok.
2018. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Hasznalni lehet, persze... csak eppen ha terhes nem is leszel, akkor szetmarja aa huvelyed meg begyullad mindened tole. Egy nagy kalap ... a pharmatex. A pearl indexe meg meg fosabb. Gyakorlatilag kb annyit er, mintha nem is hasznalnad, csak nem elvezne teljesen beled, a vegen kirantana, aztan valamennyi bement, valamennyi nem... szoval semmit
2018. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

Még nem lehetne terhestüneted akkor se, ha az vagy.

Mi évekig használtuk a pharmatex kúpot, nem lettem terhes mellette. Ha pontosan betartják a használati utasítást, nem olyan megbízhatatlan, mint ahogy hirdetik.

Több babáról tudom, hogy fogamzásgátló mellett csúszott be. "Pharmatex babát" nem ismerek egyet se.

De ha ennyire paráztok, akkor a termékeny napokon ne menjen el benned a párod. Így kb. olyan hatékony, mint a gumi vagy a tabletta.

2018. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Èrdekes, èn êvekig hasznàltam, mèg csak ki sem szálltak belőlem. Terhes mègis csak akkor maradtam mellette, mikor kint maradt az èjjeli szekrènyen ès mellette csináltuk!

Szóval ezzel most nem vagy kisegítve, van aki spirál-óvszer-kirántás mellett is terhes marad, van akit meg hiába töltenek!

2018. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót akartam íratni, és azt mondta inkább ezt javasolja. Semmi olyat nem mondtam neki, hogy babát szeretnénk, mert még tanulok. De ha mégis az lennék akkor megtartanám, elvetetni képtelen lennék. Csak nem értem, hogyha ennyire megbízhatatlan ahogy sokan állítják, akkor az orvos miért ajánlotta ezt. Nem először használjuk amúgy.
2018. jan. 15. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!