Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent? Mekkora az esély?

Mit jelent? Mekkora az esély?

Figyelt kérdés
A menzeszem első napjától számított 20.napon voltam ultrahangon, csak úgy ellenőrző vizsgálaton. Közöltem a dokival, hogy szeretnék babát. A ciklusom előző két hónapban 30 napos volt. Na! Ezen a 20. napon azt mondta a jobb petefészekben több(2-3) tüszőt is lát. Ez mit jelent? Most akkor nem lehetek terhes ebben a hónapban? Nem igazán értem ezeket a dolgokat. :) Légyszi írjatok valami értelmeset. Lenne elég idő megtermékenyülésre és beágyazódásra? Ha megtermékenyült volna egy tüszőből a petesejt addigra, azt uh-on látta volna ekkor? Vagy ilyesmi válaszokat várok. Köszi mindenkinek!
2018. jan. 19. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a lutealis fazisod 10 napos akkor szinte semmi eselye. De ha csak most kesobbi ovud van es a lutealis szakasz normalisan 12-16 napos akkor van esely a teherbeesesre.

Van amikor neha kesobb van peteeres, de azzal a ciklus is kitolodik, ha a lutealisod 12-16napos es nem 10.

Kezdj el homerozni, azzal megallapithatod, mikor van ovud, illetve van-e egyaltalan es, hogy ez a lutealis fazis nalad mennyi nap.

2018. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!