Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? Elvileg 16. -án volt peteérésem a párommal 12.14.16. -án voltunk együtt van esélyünk a babára? Pár napja szurkál a hasam és a köldököm körül a mellem nagyon érzékeny és fáj mikor csináljak tesztet? Szép napot mindenkinek

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 12:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem hogy 15.-én is voltunk együtt
2018. jan. 20. 13:00
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha valóban 16-a környékén volt a peteérésed,akkor egyértelműen lehet belőle baba.:)

A beágyazódás közel 14 nap,tehát még nem érezhetsz belőle semmit sem.Hó végén érdemes először tesztelni.

2018. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mármint most 16-án, tehát 4 napja? Mert akkor még az ég világon semmi nem történt meg. Még a beágyazódás sem, tehát bármit érzel, annak semmi köze a terhességhez.

Tesztet pedig legkorábban akkor csinálj, ha nem jött meg a vérzésed. A teszt nem mutat ki aktust követően 2 hétnél előbb terhességet, hiszen kb. ennyi kell ahhoz, hogy megtörténjen a megtermékenyítés, illetve a beágyazódás és elkezdődjön a hcg nevű hormon termelődése, amit a teszt kimutat. Tehát ekkor leszel terhes, nem aktust után 4 nappal.

2018. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy hét mulva tesztelj.Drukkolok😊
2018. jan. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon szeretnénk ha sikerülne
2018. jan. 21. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok nektek!!!:) sztem is pont jókor voltatok egyutt.
2018. jan. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pár napja fáj a derekam de nagyon a hasamalja is szurkál remélem összejött
2018. jan. 25. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!