Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt negatív de lehetek...

A teszt negatív de lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok, gondoltam írok itt, hátha vannak tapasztalatok az alábbi helyzettel.

Régóta szeretnénk babát de sajnos eddig nem sikerült (4év). Természetesen járok orvoshoz, az alacsony progeszteren kivűl nincs más gond (ez is elég nagy, hiszen nincs ovulációm). Az elmúlt időszakban csináltam 2tesztet is de sajnos negatív. Az ok amiért csináltam az az, hogy több dolgot is észrevettem ami fura. Pl.: mintha nagyobb lenne a mellem, a testformám is fura most illetve szurkál az alhasam néha és ami fura az ébredési testhőmm mindog alacsony szokott letti és most 2napja 36,8-36,9. A ciklusaim követhetetlenek sajnos. Lehetek terhes a negatív teszt ellenére is? Köszönöm


2018. jan. 21. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszert nem írt az orvos,ami segíthetné a peteérést?

Ha gondolod tesztelj pár nap múlva még egyet,de nem valószínű,,hogy baba lenne a dologban,ha negatívot mutat.

2018. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kaptam Clostyt (endokrinológustól) de még nem szedtem be, mert kedden megyek a nőgyógyászhoz és meg akarom vele beszélni az ultrahangos megfigyelést.
2018. jan. 21. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a 30. ciklusnapon estem teherbe, ekkor már 2 napja késett. Teszt 2 hét után lett pozitív.
2018. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Neked milyen hosszúak a ciklusaid?
2018. jan. 21. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Átlagban 28, de 2 napja késett már, mikor egyszer nem védekeztünk. A kistesó siet.😊
2018. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!