Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek az ugrálástól...

Szerintetek az ugrálástól vagy kocogástól leválhat e a méhlepény a nem várt előtt? Az is olvastam, hogy ha ennyitől leválik, akkor amúgy se maradt volna meg.

Figyelt kérdés
Küzdősportra járok.Szeretnénk párommal kisbabát.Jól esik mozogni és nem vagyok konditerembe járó típus,így csak akkor szererném abbahagyni ha teherbe estem.2018.jan.8.ára nem vártam.A terhességi teszt aznap délutáni vizeletből nem mutatott ki semmit.Aznap elmentem edzeni.Ütés nem érte a hasam csak volt egy kis ugràlás meg kocogás.Volt egy pillanat amikor elkezdtem görcsölni de semmi.9.én reggel jött meg.Nem tudom,hogy emiatt jött meg vagy be se ágyazódott.Csak normális hozzászólásokat várok.
2018. jan. 21. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

A nemvárt előtt nincs méhlepény, csak egy kis felritkulás a méhnyálkahártyában, amiben majd kialakul első körben a petezsák, szikhólyag, embrió.


Ennyi testmozgástól semmi baja nem lesz egy 3-4 hetes terhességnek, szóval biztos nem voltál most az. Azt olvastam egyszer, hogy a női méh felfüggesztése a világ legjobb lengéscsillapítója. 😊 A terhes nők is járnak busszal, kátyús úton, áthajtanak fekvőrendőrön, sőt, zakóznak is ugyanúgy, mint bárki más, sőt, ha nem jobban, a megváltozott súlypont miatt. A magzat biztonságban van, nagyon nagy és szerencsétlenül bekövetkező külső behatás kell ahhoz, hogy a magzat veszélyben legyen.

2018. jan. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Milyen méhlepény??...
2018. jan. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért jött meg, mert nem vagy terhes. A negatív teszt is erősen erre utal.

Ha egy kis ugrálás elég lenne, már kihalt volna az emberiség. Gondolj bele, száz éve miket csináltak a terhes nők, mégse volt ritka a 10 gyerek se.

2018. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!