Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Törvényszerű tünet a mellfájda...

Törvényszerű tünet a mellfájdalom vagy feszülés ha valaki teherbeesik?

Figyelt kérdés

#tünet #teherbeesés #mellfàjdalom
2018. jan. 22. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Semmi nem törvényszerű. Minden terhesség más és más. Olyan is van, aki 9 hónapig azt állítja, hogy nem is tudta, hogy ő terhes. De ugye egyszer csak elkezdtek jönni a fájások vagy elfolyt a magzatvíz.

Számomra ez azért hihetetlen, mert nekem mindkét terhességem olyan volt, hogy nagyon látszott rajtam, minden tünetem volt, ami a terhesekre jellemző és iszonyú aktív volt mindkét gyerekem a pocakban, tehát ha nem is terveztünk volna babát, akkor is rájöttem volna, hogy baba van a pocakomban.

De ettől nem állítom, hogy ők hazudnak, el tudom képzelni, hogy talán lehetnek ilyen nagyon ritka esetek. Csak furcsa.

2018. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszodat
2018. jan. 22. 22:49
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem
2018. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem törvémyszerű.

Én a kisfiammal aki 4 éves már,volt mellfájdalom.De az teljesen más mint ami a menses előtt sok nőnek jelentkezik,köztük beleértve engem is.

Inkább azt vették észre hogy nőtt.És akkor fájt mikor szaladtam vagy éjszaka például mikor forgolódtam.De az az érdekes hogy nem volt ez olyan feltünő.

Most hogy pár hónapja kistesón vagyunk,tényleg azt hittem ez az a mellfájdalom.de nem.még kiis eresedik a mellem.

Szóval szerintem ez nem olyan feltünő,hogy egyből arra gondolj hogy terhes vagy.

Az hogy törvényszerű?

Például a hányás az szinte ,,elvárt,,egy kismamától.

Én 2x hánytam.Viszont van olyan kismama akit vészes hányással visznek kórházba.

Sőt két terhesség közt is van különbség.

2018. jan. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Èppen ez az.Màr volt egy terhessègem amit elvesztettem 4 hónapja.Akkor volt minden tünetem a mellfàjàstól a hànyingerig..azòta pròbalkozunk tovabb.

Azert is kèrdezem hogy ha azt èszlelem h pàr napja kèsik de nincs mellfeszülès se fàjdalom akkor az azt jelenti h nincs terhessèg semmikèpp?

2018. jan. 23. 09:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászolód vagyok.Szerintem ez nem kizáró ok.

Sőt.Én a mellemből észre se vettem volna hogy terhes vagyok.csak nem jött meg.jarkáltam a wcre hogy most megjön.és nem.5 nap késes után pozitiv lett a teszt.

Nem tudom mit szedsz de vagy terhesvitamint vagy magnéziumot szedj!!!!és a folsav is hasznos.Ne bántásképp vedd csak segiteni szeretnék.

2018. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!