Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. napon érdemes terhességi...

9. napon érdemes terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Tudom, 14 napot szoktak mondani, de olvastam olyat, hogy az érzékenyebb tesztek a 10.nap környékén is mutatnak már biztos eredményt. Nagyon félek és nem bírom kivárni a vasárnapot vele.
2018. jan. 23. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Ha biztosat szeretnél tudni várd meg a vasárnapot. De végülis tesztelhetsz, hisz pár száz ft egy teszt, max negatív akkor is ha terhes vagy.

Nekem egyébként 10dpo lett nagyon halvány második csíkom, de van akinek sokkal később.

2018. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Az csak reklám fogás, hogy minél több tesztet vegyen az illető. Menstruáció elmaradása után tesztelj, akkor biztos nem kell keresgélni rajta a második csíkot, meg a pénzed is megmarad. Egy 10-es érzékenységű teszt több mint 2 ezer Ft.
2018. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Nem mutat biztos eredményt.
2018. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#2, az én walentin tesztem 10-es,és még 700 Ft sem volt patikában :) Bár azt nem tudom mennyire jó, megvettem már egy hete de nem mertem még megcsinálni érzékenység ide vagy oda. 2 nap van nem vártig, nehezen de remélem kibírom :D
2019. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!