Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogy estetek teherbe?...

Ti hogy estetek teherbe? Milyen vitamint szedtetek? Szedtetek-e? Mennyit?

Figyelt kérdés

Egészségesen táplálkoztatok?

Volt valami tipp.vagy módszer amivel hamarabb sikerült?

Vagy amitől utolag ugy gondoltátok hogy ez segített ahhoz hogy kismama légy..


2018. jan. 24. 12:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 3 évig próbálkoztunk, volt minden:hőmérőzés, ovu tesztek, rakat vitamin szedés, 2 naponta együttlét, orvosi kivizsgálások, minden rendben vokt! Lassan ráment a kapcsolatunk! Végül egy novemberben tartott utolsó beszélgetés alkalmával eldöntöttük abba hagyunk mindent és csak élvezzük egymást, megpróbáljuk helyre hozni a kapcsolatunk! Január közepén megfogant a kislányunk, valentìn napi ajándék volt a pozitív teszt! Tehát nekünk vitaminok minden egyéb nélkül sikerült! 😊
2018. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedves #9-es kèrdezhetnèk tőled privátban 1-2 dolgot a gyerkőcök közötti korkülönbsègről?! Köszönöm! 😊
2018. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#9 vagyok. Nyugodtan
2018. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én terhes vitamint szedtem, illetve a párommal mindketten méhpempőt.

Használtunk még megtermékenyítést elősegítő sikosítót, amit a Müllerben lehet kapni.

2018. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a sok választ! Es mindenkinek gratulálok a szép gyermekeihez.

Én is mindent megteszek,remélem mihamarabb jön 2.gyermekünk.Nagyon várjuk.

2018. jan. 25. 05:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!