Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babat szeretnenk. Tobb honapi...

Babat szeretnenk. Tobb honapi sikertelen probalkozason vagyunk tul. Mellfajdalom jelentkezett, ami mesi elott mindig van, de most petefeszeknel nem szur, ami egyebkent szokott. Valakinek hasonlo  elmenye? Tesztet felek mar csinalni. :- (

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki a kérdést! :O


Hát én már nem is merek reménykedni, mert egyik hónapban van tünetem (pms), másikban nincs, de mindig megjön sajnos. Most nekem is ez mellfeszülés van. Ma már teszteltem (4 nappal nem várt előtt) de negatív lett. Te mikorra nem várod?

2018. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma a 30 nap. De elegge rendszertelen. 25 es 36 nap kozott mogoz.
2018. jan. 24. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy bírod ki hogy ne tesztelj? Hődet méred esetleg?
2018. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
6 honapig eljatszodtam, hogy teszteltem ha kellett, ha nem. A sok negativ teszt elegge letort. Nem merek hot.
2018. jan. 24. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok minden hónapban eljátsza a szervezetem a tüneteket.utána meg megjön.
2018. jan. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nekem sajnos ma este megjött. Hamarabb mint kellett volna. Neked még drukkolok Kérdező, írj majd hogy mi lett!
2018. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg nem jott meg...de a teszt negativ :-(
2018. jan. 27. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!