Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után mennyi idő után...

Szülés után mennyi idő után eshet az ember teherbe?

Figyelt kérdés
2 napja émelygek vannak kaják amiktől hányni tudnék és szülés ota nem jött még meg (8 hete szültem ) lehetséges hogy terhes vagyok? Meddig várjak a teszttel ? Durva lenne számomra mert egyszer voltunk csak együtt és eddig úgy tudtam nehezen esek teherbe
2018. jan. 25. 00:27
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
98%

A két kisebb testvérem között 11 hónap korkülönbség van. Illetve több ilyen és ehhez hasonló testvérpárról is hallottam már, úgyhogy a 8 hét már reális.

Védekezni kéne, az, hogy a szoptatás alatt nem lehet teherbe esni, egy iszonyú nagy tévhit.

2018. jan. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer beindul a dolog, akkor gyakran már olajozottan működik tovább.:-) Simán lehetsz terhes, én az első szülésem után 6 héttel már menstruáltam, szoptatás mellett. 12-14 nappal a fogantatás után már elég jó eséllyel kimutatja minden teszt a terhességet, így számolj, azt nyilván tudod, mikor voltatok együtt.
2018. jan. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 8 hétre megjött, szóval simán lehetsz terhes, ha nem védekeztetek.
2018. jan. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
91%

Azért egyáltalán nem biztos, hogy az émelygés pont a terhesség miatt van. De elméletileg teherbe lehet esni simán 8 héttel a szülés után. Nyilván akkor is, ha még nem jött meg, mert rögtön az első peteérésednél megtermékenyít.


Nem védekeztetek egyáltalán? A párod beléd is élvezett?

2018. jan. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szültem, a szobatársam a második babát szülte. A dokija poénkodott vele, hogy akkor 9 hónap múlva ugyanitt. Akkor mondta, hogy ő bizony már a 6 hetes kontrollon terhes volt.
2018. jan. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
76%

Azért az gyönyörű ha valakiben annyi önuralom nincs,hogy kivárja a hat hetet...

Kérdező simán lehetsz terhes.Durva vagy nem durva.Az nem mentség,hogy azt hittem,nehezen esek teherbe.Ha az ember nem akar gyereket,akkor védekezik.

2018. jan. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
77%
Ja az nagyon durva,szétszakadt popóval komolyan volt kedve kufircolni? Kb 2 héttel szülés után?
2018. jan. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hogy császár volt. De akkor is durva.
2018. jan. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
54%
És szaporodnak... 😣
2018. jan. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
89%
Csinálj egy tesztet, és kiderül. Lehetsz terhes, férjem és húga között 10 hónap van.
2018. jan. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!