Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyúlos fonalszerű nyák pé...

Nyúlos fonalszerű nyák pé után 2-3 nappal?

Figyelt kérdés

Felfázva nem vagyok.nem is értem...

Annyi netes oldalt olvastam amibe azt irják ha nyúlos a nyák.akkor van pé.allítják hogy csak figyelnunk kell és megtudjuk.

Pedig ebböl nekem nem lehetne megtudni semmit.

:(

Ovu tesztet nem hasznaltam.hőmet sincs lehetősegem vezetni.

Hasfájás is puffadás is inkább csak 22.en 23-án volt.30 naposak a ciklusaim altalában.

Most februar 5re nem várnám.

Nem is értem nem sikerülhetett?vagy ez ettöl fuggetlen?ez a folyás?

Mar olyan remeny vesztett vagyok.


2018. jan. 25. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor ilyen nyúlós a nyák,akkor vagy a legtermékenyebb.Most a kérdés az,hogy a napokban voltatok együtt?
2018. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ilyen folyás pedig tényleg az ovulációt jelzi vagy előfordulhat menzesz előtt is kisebb mértékben. A hasfájás, a feszítés miatt meg a folyás mellett vagy előtt van, kinek mikor. Nem vagyunk gépek, nem lehet kiszámolni netes átlagok alapján, neked mikor mi történik és két hónap is különbözhet, főleg, ha figyeled. (Mert ha nem figyeljük, bizony jellemzőbben vegetatíve jobban működik "magától".)
2018. jan. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Ha a menstruaciod elmarad, az akkor sikerült, felesleges ilyen beteges dolgokat csinálnotok :)
2018. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek igaza van.Útolag tudatosult buta kérdés.Ne haragudjatok.:)

Vágyom rá nagyon.és tudatfelett és alatt is keresem a jeleket akár a sikerre akár anem arra utalo tuneteket.

2018. jan. 25. 09:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy peteérés után vagy, ha semmivel nem bizonyított?
2018. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem.de ez csak az én véleményem nem minden babára vágyó nő használ ovutesztet.vagy hőmérőt..vagy nem szaladgál a dokijához sem.
2018. jan. 25. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!