Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor teszteljek?

Szerintetek mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
sziasztok ma kene megjojon, meg semmi, tunetem sincs hogy megjonne, de tesztelni se merek nagyon, a heten nem birtaam es teszteltem egy negativat hetfon, ezert nem merek most.

2018. jan. 26. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Kerdes, hogy maskor pontos-e a mensid, vagy elofordul a keses.

Ha maskor pontos, akkor ma/holnap nyugodtan tesztelj.

Hanmaskor is kesett mar, akkor varj me par napot, pl addig, amig a max keses volt korabban.

2018. jan. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél olyan tesztet amibe 2 van.Vagx ha van otthon 2.akkor egyet ma megcsinálnék.es még maradna kesöbbi napokra is ha nem mutatna semmit.vagy még sak halványat.
2018. jan. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindig napra orara pontos, reggelre mindig megjon,
2018. jan. 26. 07:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor ha nagyon felsz az eredmenytol (?), vard meg a holnapot. De nekem is pontos a mensim, szinten 28. nap reggelre, ebredesre mindig vereztem mar, igy amikor nem, teszteltem es pozitiv lett.

De ha van turelmed, varj holnapig es biztos, ami biztos, elso vizeletet hasznalj.

2018. jan. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en mensi elott mar ereztem, hogy van valami szoval 5 nappal elotte teszteltem mar es pozitiv lett! szerintem tesztelj altalaban ilyenkor mar kimutatja ha valami van! szoritok!!!
2018. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en velemenyem is az hogy vard meg a holnapi napot es reggel az elso vizeletbol csinald meg a tesztet. Hajra es sok sikert!
2018. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megjott ma,
2018. jan. 28. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!