Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hany napig mutatja a teszt a...

Hany napig mutatja a teszt a peteérést?

Figyelt kérdés

3 hónapja tesztelgetek, az elmúlt 2 hónapban 4ből 2 napig volt pozitív. Első pozitív nap a tojásfehérje szerű folyásom volt, 2.nap a hasam fájdogált. Melyik nap lehet a tényleges ovuláció?

Ebben a hónapban elkezdtem tesztelni, 3 negatív teszt a 4. Pozitívnak mondható (de nem túl erős a csík, olyan egyforma a kettő) 4.napon volt egy minimális tojásfehérje folyás, de kicsit véres, jobban mondva barnás volt. Ezután mar nem teszteltem de a 6.napon éreztem a hasszurkálódást. Most akkor mikor lehet az ovuláció? Bocsi ha hülye kérdés...



2018. jan. 28. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Utolsó pozitív teszt után 12-36 órával van ovuláció.

A normális ha egy ciklusban 1-2 napig pozitív a teszt.

2018. jan. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 21.től 23ig pozitivat mutatott az LH teszt... délelött és este is csináltam.

És 24.én volt negativ... 12-36 órával utána következik be az ovuláció!!

2018. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát, ha csütörtökön pozitív lett (valószínű a pénteki is az lett volna az előzőekből következtetve a szombati már nem) akkor szombaton illetve vasárnap lehetett ovuláció? Ne haragudjatok, hogy ertetlenkedem, annyi mindent olvastam mar, de en azt hittem, hogy akkor van amikor pozitív a teszt.
2018. jan. 28. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!