Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt lehet akár 3...

Ovulációs teszt lehet akár 3 napig is pozitív? Bizonytalan vagyok a peteérést illetően.

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk a párommal, és egy ideje használok ovu tesztet. Hétfőn (28-án) az ovu teszt még negatív volt. Majd kedd délután pozitív. Nagyon meglepődtem, mivel szabályos 28 napos a ciklusom, és ez csak a 11. nap volt. 14-15. napnál előbb még nem volt ovum.

Szerdán újra teszteltem, reggel negatív volt, viszont volt második csík is, majd este megint pozitív.

Csütörtökön reggel este is pozitív, pénteken már csak este néztem, ugyan akkor is pozitív volt de talán már nem olyan erős mint az előző napokban. Szombaton már negatív, és elég halvány. Ezek alapján akkor mikor lehetett az ovulációm. Ciklus.hu szerint csütörtök-péntek. De ez a keddi pozitív elbizonytalanít. Ráadásul úgy tudtam hogy az ovu teszt max 2 napig lehet pozitív.

Ebben a hónapban nyákot nem tapasztaltam, szóval nem tudom belőni mikor volt a peteérés.

Remélem tud vki tanácsot adni!



2014. máj. 7. 12:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Ezekszerint senkinek sincs ötlete? :(
2014. máj. 10. 09:10
 2/2 anonim válasza:
Nekem tavaly volt úgy, h 8-9 napon keresztül is pozitív volt a teszt, es a nyákom is nyúlós volt, valószínű nagyon ovulalni akart a szervezetem, csak nem sikerül könnyen. Aztán mindig össze-vissza jelzett később is a teszt, ki dobtam a többit, csak a testhőmet mértem, a nyákot néztem, es igy lettem terhes, a ciklus 11.napjan, pedig nekem is szabályos, 28napos ciklusaim voltak korábban. Szerintem neked szerda-csütörtökön lehetett az ovulacio, de én a teszt helyett az előbb leírtak miatt inkább a hőt mérném, meg a nyákot nézném, különösen, ha több ciklusban sem megbízhatóan jelzi az ovulaciot.
2014. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!