Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a normális?

Szerintetek ez a normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A beágyazódás után érzett valaki valamit? :) Nekem pénteken telt le az 5 nap .. amit erre mondanak..vagy írnak :) ( remélem tényleg az volt ) Most azóta kisebb szúrkálódásokat érzek.. és a hőm is fent van hétfő óta. 36,7 vagy 36,8. Nektek tapasztalatok? :) Február 5-én fogok tesztelni. :)
2018. jan. 28. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Álmatlanság, ami úgy gondolom, hogy a fiam miatt volt. Akkoriban megszakítással voltunk együtt pár hónapja már , mert még csináltuk a házat, de úgy voltunk vele, ha jön, akkor jön. Szóval nem azért nem aludtam, mert izgultam volna vagy ilyesmi. Ez egyébként kitartott az 5-6. hétig úgy emlékszem. Utána meg álomkor jött rám :)

Szurkolok! :)

2018. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem enyhe barnás folyásom volt a 8. naptól. Utána pedig nekem is álmatlanság.
2018. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon bízok benne, hogy pozi lesz :) Igazából csak azért kérdezem mert a hő miatt is kiváncsi voltam :) hétfő óta tartom a 36,7-8 .. ma volt 36,5 délelőtt de a hőingát nagyon is megérzem.. hirtelen és a semmiből tör rám a melegség.. a férjem meg fázik xD és max csak 10 másodpercesek. Most kiváncsiságból megnéztem mert igazából csak fekszek semmit nem csinálok és 36,8 :) Bizakodunk nagyon !!!
2018. jan. 28. 21:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Mióta próbálkoztok?

Majd azért írd meg, hogy mit mutatott a teszt :)

Első voltam.

2018. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fél éve :) azóta is tartom a hőmet, söt tegnap mar 36,9re ugrott fel. De átlagosan a 36,7tet tartom :) hétfőn tesztelek !! Irok majd mindenképpen :))
2018. jan. 30. 13:29
 6/10 anonim ***** válasza:
De izgalmas 😊 Azóta is érzed a szúrkálásokat? :)
2018. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán :) csak néha :) de azt mondják hogy ilyenkor elvileg ez a normális mert ha már érezném akkor az inkább menzit jelezne. :) a hőmet tartom meg ma volt egy kis szédülésem is, fejfájás, gyengeség, meg a hüvelyváladékom is megnőtt ( bocsi a kifejezésért :$ ) hát kiváncsiak leszünk 🙏🏻
2018. febr. 1. 00:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Szurkolok, teljesen lázba hoztál :D
2018. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi :$$ ma már 37 - 37,1es hő :D hányinger, szédülés, magas pulzus újra.. remélem tényleg baba 🙏🏻 Naprol napra nő a jelek száma 😃
2018. febr. 1. 20:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Mizu kérdező? :)
2018. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!