Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális hogy az elsö próbálko...

Normális hogy az elsö próbálkozós hónapunkban csak a teherbeesésen jár az agyam?

Figyelt kérdés

Még csak most álltunk neki próbálkozni fog.gátló után de már ezen pörgök. Számolgatom mikor lehet Ovum, mikor kelle nem megjönni ha 28 napos lesz a cikluson stb stb stb..


Ti is így voltatok? Kérlek ne nézzetek dilinyósnak miatta.



#terhesség #próba #elsö hónap
2018. jan. 23. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Normális, amíg nem ide írogatsz, hogy mikor szexelj, hányadik dpo-n tesztelj, hasszurka tapasztalat kinek mit jelzett és halvány pozitív az pozitív-e.

Nekem is a gondolataim a baba körül jártak mert olyan vagyok hogy ha vmit eltervezek az azonnal kell, de szerencsés voltam, 3. hónapban megfogant mindkét gyerekem.

2018. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan így voltam! Első pillanattól hőmérőztem, második hónaptól ovu teszt. Kiderült IR vagyok és nincs peteérésem. Gyógyszer, diéta és sport, majd három hónap és -17kg után gyönyörű eredmények.

A hőgörbén is látszott minden szuper, ez novemberben volt.

Most teszteltem nem rég pozitívat. Összesen a 7 próbálkozós hónapban, a 3. ovulációs ciklusban.

De ha nem foglalkozom vele, akkor az IR sem derül ki és nem lennék terhes. Szóval nem vagy dilinyós, csak ne keseredj el ha nem elsőre jön össze.

2018. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ohhh de jó hogy nem nevettetek ki! Bugyuta kérdéseket nem írok ki! Inkább próbálok utánaolvasni mindennek! Hőmérő,ovi teszt meg ilyenek nincsenek még,de vezetek minden! Csak fura ez a ne görcsölj rá dolog nekem! Persze tudom h csak a szerencséseknek lesz elsőre baba de ha fontos valami akkor persze hogy azon jár mindig az eszem :)
2018. jan. 23. 20:42
 4/17 A kérdező kommentje:
* ovu teszt akart lenni persze
2018. jan. 23. 20:43
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is így voltam😄 december közepén volt meg utoljára, onnantól próbálkoztunk nagyon szorgalmasan😄 és lám már 5hetes elmúltam :) és sokan kinevettek meg azt mondják beképzeltem, de már a fogantatástól éreztem, hogy valami más, mint eddig :) szóval nekem is ezen járt az agyam és szerencsére be is vonzottam😍 drukkolok nektek :)
2018. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

ohh gratulálok mindannyiotoknak :D :D Boldog babavárást!


Akkor nem csak én vagyok így. Jó ezt tudni :)

2018. jan. 23. 21:16
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is így voltam mindegyik vàrandóssàgom előtt.Vannak,akik azt mondják,ne pörögj ezen,meg csak a szex kedvéért legyetek együtt stb...De,ha valamit akarok,akkor próbàlok mindent megtenni a cél eléréséért,nem?!
2018. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok vele kedves kérdező es többi nagxon babát akaró társam.:)

Én is probálok minnél többet olvasni és tájékozottabb lenni.és nem hiszem hogy azért mert én akarom nem lesz peteérésem vagy majd a kiskatona nem termékenyíti meg a petesejtett mert az agyam nagyon akarja...

:) de lehet az en gondolkodasom fura

2018. jan. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban😅! Nekem már van egy 1 éves kislányom, aki rögtön sikerült. A családban minden nőnek több év alatt jött össze a gyerek és az a “másniám”, hogy nekünk csak szerencsénk volt 2 éve. Mi is most kezdtük a próbálkozát:)!! Nagyon drukkolok mindenkinek!
2018. jan. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*mániàm
2018. jan. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!