Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensimnek már meg kellett...

A mensimnek már meg kellett volna jönnie, de helyette fehér folyásom van. Szexuális életet élek, de védekezünk, de eléggé bevagyok parázva?

Figyelt kérdés
Január 3-án voltunk együtt,19-én csináltam tesztet és negatív lett, majd elolvastam, hogy a menstruáció késése után kell csinálni (24-én kellett volna megjönnie). Szerintetek belefér 5 nap késés, vagy kezdhetek aggódni, hogy rossz volt a teszt?

2018. jan. 29. 23:58
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem 5 nap belefér! :) nyugi! :)
2018. jan. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy védekeztek? Ha megszakítással, akkor az nem védekezés és fennállhat a terhesség veszélye.

Ha rendesen védekeztek, nem szakadt ki az óvszer/rendesen szedted a fogamzásgátlót, akkor nem lehetsz terhes.

De ha már 5 napot késik, akkor csinálj egy új tesztet, már valós eredményt fog mutatni.

2018. jan. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

Az idegeskedéstől is késhet, fiataloknál akár egy hetet, tíz napot is. Még akkor is kicsi lenne az esélye a terhességnek, ha nem védekeztetek volna, hiszen a peteérés majd két héttel később lehetett. De ugye volt valami védekezés? Bármi jobb, mint a semmilyen, bár a Gyakorin a megszakítást többen nagyon lehurrogják, és épp csak meg nem kövezik a gyakorlóit.

Remélem, azóta már meg is jött. :)

2018. jan. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pont most volt egy hasonló parám, karácsonyra mentem haza, és ennek megfelelően két hét alatt próbáltuk bepótolni a több hónapnyi kimaradt szexet. Természetesen gumi volt, de nem csekkoltuk minden menet után hogy nem szakadt-e ki. 14 napot késett, 10 nap késésnél teszteltem, negatív. Ma végre megjött.

Csinálj egy új tesztet, ha most is negatív akkor nem vagy terhes.

2018. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!