Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki egy nap több...

Van olyan aki egy nap több féla tesztet csinált és mindegyik mást mutatott?

Figyelt kérdés
28.án kellett volna megjönnie. Csináltam ma tesztet és negatív lett. Igaz délután csináltam de a fiamnál is délután csináltam. Amióta megszültem.és megjött mindig pontosan 28án jött meg. Lehetséges hogy egy másik teszt kimutatná ha lenne? Ugyan azok a tüneteim vannak mint a fiamnál: hasizomláz fájdalom, fáradtság. Arra is gondoltam hogy pont ebben a hónapban késik...de furcsák a jelek. Teszteljek másikkal? Inzimed pregrancy tesztet csináltam..anno délután pisiből a gabriell pozítívat mutatott.

2018. jan. 30. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
az intimed nem valami jó teszt.De sokan írják hogy ha elmarad a menstruáció már bármelyiknek ki kell mutatni,én nekik hiszek,mert sajnos én még nem voltam terhes.ennek ellenére a facelle tesztet írják egész megbízható és érzékeny tesztnek.Én a helyedben egy ilyet csinálnék.
2018. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hagyjam reggelre?
2018. jan. 30. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mind pozitívat mutatott: az első a romed volt, aztán clearblue digitális,gabriell,golyahir. Sok rosszat, jót olvastam mindrol, nekem mind bevalt.
2018. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nem terhesseg van..akkor nem tudom mitol keshet...csak igy lovesem sincs hogy mekkora lehet a mostani ciklusom.
2018. jan. 30. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:
ilyenkor már nem kell reggelre hagyni,egész nyugodtan megcsinálhatod a nap bármely szakában.
2018. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma megcsinaltam delutan es negativ lett
2018. jan. 30. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!