Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megfázást produkálhatok úgy...

Megfázást produkálhatok úgy hogy a 8-9. dpon vagyok?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam a szervezet immunrendszere legyengül a beáhyazódás vegett és nagyobb az esély a megfázásra.


Nem tudom mit gondoljak.

Nem akarom ártatni magam.

Bár van már barátnöm akik ugyanerrol számoltak be.jogy azt hitték a betegseg miatt nem jön meg nekik.majd vegul kiderült baba van.

Sok tünetet produkaljat az agy.ezt olvastam.pl.fáradtság.hányinger.

De azért a torokfájás es a hőemelkedés 37,5 nel nem több. De ezt hogy?



:( már remeny vesztett vagyok es sajnos ilyen infokba kapaszkodok...


2018. jan. 31. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon mind a négy lányom (10éven aluliak) meg én is terhes vagyok, sőt a férjem is. Ne golyózz be. Tudom, hogy nehéz, de ilyeneken agyalogni...tényleg csak magadnak ártasz vele. Megfáztál, beteg vagy, kúráld magad, mert egészségesen könnyebb teherbe esni.
2018. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A megfàzàs ès a terhesség nincsenek ok-okozati összefüggésben!
2018. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, ez a "beágyazódasos tünet" a hét témaja.....csak ezen a héten a következőket érezték a kérdezők beágyazódasnak:


- szurka

- combfájdalom

- egyszer megfajdult a feje

- fázott

- nátha



En értem hogy babára várva nehéz, de a józan eszetek ilyenkor hol van?!

2018. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!