Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fog. Gátló utáni tünetek, PMS...

Fog. Gátló utáni tünetek, PMS tünet, Baba, vagy a testem szórakozik? Lehet ilyen tüneteket pszichésen produkálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez az elsö fog.gátló mentes hónapom, babát szeretnénk. Elvileg majd hétvégén kelle megjönnie de már napok óta rosszul érzem magam, érzékenyek a melleim, állandóan ihatnékom van, szédülök.

Ma csináltam reggel egy Facelle tesztet de ahogy lennie kell iylen korán Negatív.

Szerintetek mi lehet? Fog.gátló utóhatása lehet ez?



2018. jan. 31. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Lehet hogy baba.:) nekem is a fog .gátlo elhagyási utáni honapban pozi lett a teszt.:)kívánok neked is hasonlókat.



Bár nem akarlak megbantani vagy elvenni a kedved de akár a gyogyszer elhagyasa miatt is össze vissza alakulhatnak a ciklusaid is .Én ezért is sinaltam 5 nap kesés utan tesztet.mert azt hittem csak a gyogyszer miatt nem jött meg norm.időben.

2018. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez így mind lehet, amiket leírtál. De hogy melyik? Itt neten a Jóisten se tudná megmondani. Max tippelni de az meg értelmetlen.
2018. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

elsö: hat legyen igazad. Ha várat magára egy picit se lenne gond, legalább beleférek majd a menyasszonyi ruhámba :)


második: persze tudom de gondoltam hátha van valakinek tapasztala.

2018. jan. 31. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, akkor mégegyszer: a tapasztalat lófing itt. Pont azért, amit írtam, azaz ezek mindet jelenthetik tehát Mici babás volt, Terinek foggátló abbahagyasától lettek ezek, másnak meg hormongond volt. Érted? Hiába írja le a tapasztalatát más, az rád nézve semmi.

Nem rosszindulat, sőt, segíteni szeretnék, hogy ne indulj ki egyik válaszból sem, mert értelmetlen teljesen.

2018. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!