Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 1-jén volt meg a...

Január 1-jén volt meg a menzeszem. Teszt mutathatna már pozitívat?

Figyelt kérdés
30-32 napos ciklusaim voltak de mióta baba projekten vagyunk (8 hónapja) van hogy később jön meg mint 32 nap.
2018. febr. 1. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nemvart előtt 5 nappal volt halvány pozi. De lehet neked csak nem várt után lesz az. Várd meg a menszesz napját és rá pár nappal tesztelj, az a tuti.
2018. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 5 nappal elott volt pozi. De elso babanal csak nemvárt napján, szval bármi lehet.

Max a teszt árát veszited

2018. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem csinálj egyet holnap reggel, max a teszt árát veszíted el. Ha nem jön meg pár napra rá megint csinálhatsz egyet. Nekem 4 nappal korábban mutatta a teszt, de extra halványan csak.
2018. febr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem viszont csak 5 nappal a nemvárt után lett halvány pozitív az első teszt.

Nem a két csíktól leszel terhes. :) Azon a pár napon semmi sem múlik.

2018. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első babánál nemvárt után 4 nappal lett pozitív a tesztem, most második babánál meg 4 nappal nemvárt előtt:). Szerintem ha holnap reggel tesztelsz akkor lehet már mutat valamit, ha nem akkor csinálj egy tesztet 2 nap múlva. Drukkolok!
2018. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!