Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menzeszem voltam ma...

Késik a menzeszem voltam ma orvosnál mi lehet?

Figyelt kérdés
Uterus mérete 34x57mm echogenitásanormal.Endometrium 3mm.A kismedenceben szabad hasuri folyadék koros echo nem abrazolodik .Avariumok mérete 25x25mm,cystikus szerketettel Varicositas latható negativ gát .A hólyag telt .ha nem jön meg menjek vissza

2017. dec. 1. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos nem mondta, mi lehet?

Szerinted mi felül tudjuk bírálni az orvost, aki látott is téged, és ez a szakterülete?

2017. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kerdeseket en sem ertem... En ha barmikor orvoshoz megyek, minden reszletre rakerdezek, mi miert van, ez vagy az mit jelent stb. Hogy lehet ugy eljonni orvostol, hogy az ember nem erti pl a leleten leirtakat? Annyi ilyen kerdest latok, es eskuszom nem ertem miert nem kerdeznek ra ott helyben a dolgokra. A lelettol fuggetlenul is ha megvizsgalt, utana kerdezni kell ha mar magatol nem kepes mondani az orvos hogy mi a problema, talalt-e valamit, mi a velemenye mi lehet.
2017. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes.
2017. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Terhes biztos nem vagy.
2017. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!nem vagy terhes, a méhnyálkahártya(endometrium) csak 3mm ez kevés babához.Hasűri folyadék nem ábrázolódik = valószínüleg nem volt peteérésed;ováriumok cisztikus szerkezettel ez pedig azt jelenti hogy kicsi meg nem repedt tüszők láthatóak a petefészkeidben.Nekem is volt már ilyen a leltemen pluszba még ráírták a PCO-t is kérdőjellel.

De simán lehet annyi is hogy ez csak egy anovulációs ciklus és csak később fog megjönni.Mióta késik?

2017. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Azt mondta menjek vissza ha nem jönne meg

Még h ilyenkor még nem.lássa ha baba is lenne

2017. dec. 1. 17:19
 7/16 A kérdező kommentje:
Okt.27en volt meg
2017. dec. 1. 17:20
 8/16 anonim ***** válasza:

Hány naposak a ciklusaid?

Ilyen hosszúak szoktak lenni?

Azért 36 napos ciklus elég hosszú.

Ovut éreztél egyáltalán?

Ennyivel elintézte a doki ,hogy ha nem jön meg menj vissza??

Semmi konkrét dolgot nem mondott?

Nekem legalább mondta,hogy meg fog jönni.

2017. dec. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ennyit mondot csak nagyon semmi konkrétott nem mondott 5 napot szokott max késni ovuzni nem szoktam (1 hete volt pár csepp vér )
2017. dec. 2. 09:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid mert azt nem írtad?
2017. dec. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!