Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal eldöntöttük, hogy...

Párommal eldöntöttük, hogy babát szeretnénk de vannak akadályok amitől félek.!?

Figyelt kérdés
December 5én teszteltem pozitívat nagy volt az öröm és minden más. De sajnos december 10én barnáztam voltunk az ügyeleten írt fel az orvos progeszteront ďs pihenést ennyi de nem látta a babát. 13án pedig már véreztem jobban mint amikor megjön alapból. Az orvos akkor se látott babát sőt nem hitt nekem, hogy pozitív lett a teszt azt mondta majd talán legközelebb őssze jön. A méhnyálkahártyám 9,03mm volt. HCG szint 11,3. Most januárba késett 1 hetet lehet a stressztől is eléggé megviselt ez a dolog. Január18án volt a menstruációm 1 napja. 28napos a ciklusom. Szeretném ha most össze jönne a babánk. Most volt ovuláció 2 napja azóta krémes fehér folyás van.tudom ez nem jelent semmit. De talán össze jöhet a baba? Nem adom fel még csak 6hónapja próbálkozunk. Ha valakinek volt már ilyen tapasztalata esetleg járt már igy de mégis lett babája kérem segítsen. Hatalmas nagy kő esne le a szívemről ha másnak sikerült így a baba. Csak 22 éves vagyok de nagyon szeretnénk kisbabát.

2018. febr. 2. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi 6 évet vártunk, aztán spontán összejött. 😊
2018. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó és mik az akadályok?

Várni kell türelmesen...tudom, hogy ez nehéz, de ha nem próbálsz meg kicsit lehiggadni, akkor a stressz miatt nem jön össze.

Tulajdonképpen még nem is igazán számít vetélésnek, amin keresztül mentél, sokszor van olyan, hogy vmi elkezdődik és pár nap után kiderül, hogy nem volt elég erős.

Én kétszer vetéltem el 12 hetesen, tudom, hogy milyen fájdalmas utána, de talpra kell állni és folytatni. (Azóta van 2 lányom)

2018. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ritka dolog ez :( nekem pont így volt, csak 3 nap késéssel jött meg. Volt előtte pozitív tesztem. Kémiai terhesség, általában fejlődési rendellenesség de ha többször megesik, érdemes utánajárni, hogy nincs-e valami a háttérben. Nekünk legközelebb nem volt semmi gond.
2018. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek várok türelmesen hátha majd most :) Február 15én nem várom. Nem stresszelek rá csak nagyon volt az öröm sajnos korán. Talán most sikerült :).
2018. febr. 2. 19:21
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

Más is látja a második csíkot ugye? Kicsit halvány és 2 napja késik. Szerintetek ebből lesz baba? :)

2018. febr. 17. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!