Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mertetek együtt lenni a...

Ti mertetek együtt lenni a párotokkal az első 12 hétben?

Figyelt kérdés
Nem féltetek hogy elmegy a baba?
2018. febr. 2. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

Mi nem mertünk. Több év után végre sikerült a baba, inkább nem kockáztattunk. Nagyon rossz volt, mert sokszor volt orgazmusos álmom és kicsit befeszült a méhem is :(

De 13. hét után már együtt voltunk, light-os üzemmódban :)

2018. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem féltünk, bár óvatosabbak voltunk. Mondjuk nem is voltunk sokat együtt, mert egész nap hánytam vagy aludtam :D
2018. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Mivel problémamentes volt a terhességem, így igen, ugyanúgy szeretkeztünk. Nem féltem a vetéléstől, egy egészséges terhességnél a szex nem okozhat gondot.
2018. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mertem. Nem feltem, nem volt gond egyik terhessegnel sem.
2018. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én megmondom őszíntén hogy nem merek a párommal lenni mert nagyon félek hogy elmegy tőle a baba.lehet hogy csak ez egy hülye gondolat nem tudom.még csak 6 hetes terhes vagyok tegnap voltam előzször dokinál,minden oké csak picike még nagyon szt mondta.a méretére gondolt.félek nehogy baja legyen a babának
2018. febr. 2. 21:16
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Mertem mindkét terhességemnél, pedig most harmas ikrekkel vagyok terhes. Amikor a doki aztán azt mondta, hogy mostantól ne, akkor nem csináltuk többet.
2018. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől lesz vetélésed, ha amúgy minden rendben a terhességgel.
2018. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem mertem és milyen jól tettem mert kiderült 13. heti ultrahangon hogy méhlepény rálóg a méhszájra, utána meg rá pár hétre kijött a méhszájsebem akkor meg azzal végig el voltunk tiltva :-/
2018. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Persze. Nem féltünk, ezzel az előnnyel az utcára se menjek ki mert elüthet egy autó?
2018. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!