Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mertetek együtt lenni a...

Ti mertetek együtt lenni a párotokkal az első 12 hétben?

Figyelt kérdés
Nem féltetek hogy elmegy a baba?
2018. febr. 2. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Az orgazmus méhösszehúzódást okoz. Nekem 3.terhesség de nem mertem együtt lenni a párommal a 12.hétig.Kibírtuk. Azóta voltunk együtt nem egyszer. Semmi gond. Ha félsz várjatok. Úgysem tudnád elengedni magad. Én most pl sokkal jobban kívánom a szexet mint eddig bármikor. Biztos a hormonok.
2018. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem úgy meggajdultak a hormonjaim, hogy kb le se másztam a férjemről a 41 hét alatt... :D Rosszullét nem volt semmi, cserébe kiolthatatlan vágy. Makk egészséges a kislányunk. :)
2018. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem mertem,utána is csak óvatosan,aztán a 30.hét után már nem is szexeltünk.Nekem ez a terhes szex nem ment,és ahogy a páromon észrevettem neki se nagyon...szerencsére szülés után a 6.héttől minden vissza áll a rendes kerékvágásba.
2018. febr. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%

Igen, persze


Nem, eszembe sem mutott, hogy emiatt baj lehet...


Ehhez hozzátartozik, hogy egészséges vagyok.. Nem volt előtte tudott terhességem, vetélésem, így indokolatlan lett volna az ettől való félelmünk.

Egészséges terhessegnel nem okoz gondot.. Nem is volt gond..

2018. febr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%
7 hetes vagyok pont a napokban beszéltem az orvosommal erről ő azt mondta ha nincs semmi eltérés a terhességben nyugodtan. Nyilván nincs nagy "vadulás" de szerintem ennyi erővel egy tüsszentéstől is elmehet a baba...
2018. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!