Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van már 3 kislányom. Nagyon...

Zsica kérdése:

Van már 3 kislányom. Nagyon szeretnék egy kisfiút! Veszek ovu tesztet! De mikor kell együtt lennünk hogy a legnagyobb esélye legyen a fiú babucinak? Az elsö + napon, vagy az + utáni első - napon? Segítsen aki már használ már ovu tesztet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kisfiút! Veszek ovu tesztet! De az lenne a kérdésem, hogy mikor kell együtt lennünk hogy a legnagyobb esélye legyen a fiú babucinak??? Az elsö + napon, vagy az + utáni első - napon? Mert azt olvastam,hogy az lh hormon az ovu előtt termelődik nagyon 1-2 napig tehát az ovu teszt az ovu előtt pozitiv, tehát az ovukor már - mutat. Nem? A pici fiúhoz meg ovu napján kellene együtt lenni 😞 valaki segítsen aki már használ ilyet. 31 naposak a ciklusaim, minden hónap 29-én jön meg, és délután 5 körül tervezem majd az ovu tesztet csinálni,az jó időpont rá vagy este 8kor inkább?
2017. jan. 9. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom pont azon a biológia órán hiányoztál, amikor a hímivarsejt X vagy Y nemi kromoszómájáról tanultatok, ami ugye meghatározza a baba nemét. Gratulálok, hogy eddig jutottál, ráadásul már 3 gyereked is van, sokat tudsz majd nekik tanítani az életről. Kb megrekedtetek VIII. Henrik idejében.
2017. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Fogadj örökbe!
2017. jan. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%
Nekunk lehet h veletlen. Mi masodszorra akartunk fiut! Pluszos nap estejen es masnap reggelen /delelottjen. Voltunk egyutt ugy lett fiu! Persze nem 100% hogy ez a modszer valt be. Talán Csak vèletlen. :) meg lugositani kell. Azt probaltam de nem tartottam be szigoruan! :)
2017. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkétszer ovukor voltunk együtt, egyik lány másik fiú, úgyhogy sok szerencsét 😁
2017. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Nincs ilyen praktika. A veletlen es ezer mas dolog.

Es ha lany lesz?

2017. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

Mi lesz, ha lány lesz szerintetek? Biztos kidobják a kukába....

Nem tudom, miért vétek 3 lány után egy kisfiúra vágyni. Nyilván játszadozni, próbálkozni lehet a nemével kapcsolatban, de a 4. is kislány lesz, biztos őt is ugyanúgy fogják szeretni.

2017. jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Gyerekes az ilyen dolog:(
2017. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

Oke h gyerekes az ilyesmi de az elso valaszolo is csak felig volt ott biosz orán.:)

A "fiúk" gyorsabbak , de kevesebb az èlethosszuk, a "lànyok" lassabbak de tovább èlnek. Ezert "alkamazzak" sokan az ovutesztet. De 65%-os az esèly az orvosok szerint, mert nagyon fugg a huvely savassagatol, lugossagatol is a dolog, es attol is , hogy ovu napjan vagy elotte ket nappal vannak egyutt a felek. De ahhoz pontosan tudni kell az ovu idopontjat. Viszont meg ugysem 100% a neme.. szoval nem csak az egyuttlet idopontja a lenyeg. Van sok mas tènyező is! :)

Koszonom elore is a lepontozast, de attol meg igy van! ;)

2017. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem dobjuk a kukába 😞😞😞😞 hogy lehet ilyen rosszallóan bántani valakit😞 sőt biológia órán is részt vettem, ápoló vagyok! Nem hiszem,hogy bárkit is bántottam volna a kérdésemmel. Ha kicsi lányka lesz is imádni fogjuk!!!! Ahogy a három hercegnőt is, csupán ha lehetőség lenne csak 1%-al növelni a kisherceg lehetőségét,nagyon szeretném.Nem bűn hogy kisfiút is szeretnék.Köszönöm a támogató, tanácsadó válaszaitokat, mindent praktikát beleadok hátha..... Ha pedig hercegnő lesz is örülök, lényeg hogy egészséges legyen 
2017. jan. 9. 13:07
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Herceg, hercegno...
2017. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!