Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kihagytam egy tablettát az...

Kihagytam egy tablettát az első héten, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Két éve szedem a fogamzásgátlót, tegnap kihagytam egy tablettát. Az első héten tartok. Csak 24 óra elteltével jutott eszembe, bevettem a mai adaggal együtt. (Előtte már három napon keresztül időben bevettem.) A tájékoztató szerint ha a kihagyás előtti héten éltem neki életet, fennáll a terhesség veszélye. Előtte hat nappal szeretkeztünk barátommal, de akkor még meg volt a vérzésem is. Van esélyem terhességre?

2018. febr. 3. 00:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem befolyásolja. A gyógyszer nem tartalmaz hcg hormont.
2018. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Most voltam orvosnál, elmentem magánrendelésre, és egészen megnyugtatott. Meg is vizsgált, azt mondta, szinte kizárt, sok minden szól ellene.

Köszönöm a válaszokat!

2018. febr. 3. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!