Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert mondjak hogy ne is...

Miert mondjak hogy ne is gondoljak a teherbeesesre?

Figyelt kérdés

Mindeki ezt mondja nekem.most kezdtünk el probalkozni. Elso honap. Es folyton ezt mondja mindenki hogy ne foglalkozzak vele... De en nem tudok nem ra gondolni hogy ma kéne megjonnie....

Ettől függ a teherbeeses? Vagy mi?


2018. febr. 3. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a túlzott stresszelés gátolja a teherbeesést


Plusz sem a párkapcsolatnak, sem az élet egyéb területeinek sem tesz jót, ha állandóan ezen kattogsz



Ha ma kellene megjönnie, akkor nyugodtan tesztelhetsz

2018. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Mi nem mondtuk senkinek, hogy elkezdjük a próbálkozást. De én full rástresszeltem már az első babánál is. Néztem mikor van peteérésem

Ovuteszttel, peteérés után pedig számoltam vissza a napokat, hogy mikor lehet már tesztelni. Mindkét gyerekkel első hónapban terhes lettem:).

2018. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Reggelig varok mostmar. Tegnap volt egy halvany csíkos. De az akarmi lehet. Leszakad a mellem. Hozzá sem lehet érni. Es 3 napja 36.8 a hőm
2018. febr. 3. 15:43
 4/16 A kérdező kommentje:
En is ugyanigy figyeltem magam.
2018. febr. 3. 15:44
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenki ezt mondja, az csak azert lehet, mert mindenkinek elmondtad, hogy gyerekkel probalkoztok. Hidd el, hogy rajtad, a parodon es max (nagyon max) a nagyszulokon kivul ez senkit sem erdekel, legfokepp senkire sem tartozik.


Szoval vagy azert mondjak ismerosok, mert nem igazan akarnak errol hallani, vagy pedig tenyleg tulzottan sokat beszelsz rola es attol felnek, hogy mar az elejen bekattansz. Az erosen hatraltato.

(Foleg ha utana minden honapban egy hetig azt kell hallgatni, hogy miert nem jott ossze, majd egy hetig, hogy mikor lesz peteeres, azt koveto heten, hogy vajon jokor es elegendo alkalommal voltatok-e egyutt, majd vegul hogy megjon-e a mensi. Hidd el, ez nagyon-nagyon stresszes mindenkinek, annak is aki hallgatja, annak is, aki mondja.)

2018. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Senkinek nem mondtam ilyesmit. Meg páromnak se... Peterest, ilyeneket. Annyit mondtam hogy próbálkozunk
2018. febr. 3. 15:50
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem is azt irtam, hogy mondtal mar, hanem ha fogsz mondani a jovoben ilyen reszleteket is, par sikertelen honap utan, rafeszulve.

De ne legyen ilyen, drukkolok, hogy mar most terhes legyel.


Szerintem alapban az nem tartozik senkire, hogy probalkoztok, ezt irtam. Csak ratok.

Azzal, hogy beavatsz masokat, vallalod, hogy elmondjak a velemenyuket, ez meg rosszul esik neked (lasd a kerdesed).

2018. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jaj nem az hogy rosszul esik. Hanem hogy nem értem hogy az, hogy izgulok kicsit, meg várom. Amit persze senkinek nem mondok. A probalkozast mondtam el egy kolléganőmek akivel jóba vagyok es anyamnak. Mindketten ezt mondtak egybol. Ne foglalkozz vele, ne gondolj ra...
2018. febr. 3. 16:04
 9/16 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Ird meg h milyen lett a teszted reggel!;)
2018. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha ilyen bizalmas infókat osztasz meg idegenekkel, joggal èrzik úgy, hogy beleszólásuk lehet a dolgotokba!

Most jönnek a kèretlen jó tanácsok szép sorban! Aztán vègül attól kattansz be, hogy boldog boldogtalan kérdezgeti, hogy na mi van mâr, mikor leszel terhes stb. Na ettől szrabb helyzetet el sem tudok képzelni, főleg, ha nem jön össze az első hó apokban!

2018. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!