Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti nagyon rágörcsöltetek a...

Ti nagyon rágörcsöltetek a teherbeesésre? Sikerült hamar, vagy várnotok kellett?

Figyelt kérdés
A párommal a babán dolgozunk, de ez az első próbálkozós hónap. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én már annyira szeretnék anya lenni hogy már el se tudom képzelni hogy velem is megtörténhet ez az érzés. Szexeltünk a középidőben és azelőtt is kétnaponta. sajnos most igy utána nem tudunk mert elutazott. annyira varom mar azt az idot amikor megkéne jönnie, és kimaradjon.... nektek sikerült annak ellenére amikor rágörcsöltetek?

2017. okt. 27. 20:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam magamnak x hónapot elôre, amíg nem voltam hajlandó rástresszelni, görcsölni. Gondoltam, ha annyi idô alatt nem jön össze, majd ráérek akkor izgulni, hogy miért nem. Ennek az idôszaknak a végén jött össze.
2017. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
minden gondolatom ekörül forog... folyton a neten a megtermékenyitésről nézek filmeket meg korai terhestüneteket keresek. holott csak 6 nap telt el a középidő óta... be fogok dilizni....
2017. okt. 27. 20:46
 3/37 anonim ***** válasza:
89%

Első terhességnél nem stresszeltem és rögtön összejött, de sajnos elvetéltem.

Másodszor 4 hónap stresszelés után lenyugodtam és az 5. hónap sikeres lett.


Szóval én a tipikus példája vagyok annak, hogy a stressz gátolja a teherbeesést.

2017. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

igyekszem nem stresszelni, de már annyira régen akartam

babát.. csak a párom most adta be a derekát, eddig nem igazán akart! a masik kerdes hogy a beagyazodast lehet-e érezni esetleg??

2017. okt. 27. 20:56
 5/37 anonim ***** válasza:
70%

Pont abban a hónapban kezdtem rafeszulnk h baj lehet mert nem jon ossze.

Aztan csak sikerult akkor. Az volt a 9.hónap!:)

19+6hkm

2017. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

27-30 naposak a ciklusaim amiota nem szedem

a fogamzasgatlot de ebböl legalabb 7x 28 napos volt. a többi 27,29 vsgy 30. egy éve hagytam abba a gyogyszert. most a ciklus 10 és 13 napjàn voltunk együtt. történhet ebböl valami???

2017. okt. 27. 21:12
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg raporogtel. Nyugi...
2017. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
mondom én, hogy kezdek behülyülni :D
2017. okt. 27. 21:14
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Olvasgass utana az nem árt ha tudod amit szeretnel. De nyugi foglald le magad vmivel. Pl tornazz az még segit is h jobb legyen a vérkeringés a méhedben.
2017. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
igazatok van! igyekszem mostantol nem erre koncentràlni. csak hàt annyira nehéz :)
2017. okt. 27. 21:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!