Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felkészítettétek a testeteket...

Felkészítettétek a testeteket valahogy a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Gondolok itt diétára, mozgásra (fogyás), vitaminok, ilyesmik.

2017. dec. 12. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Egészségkurát csak

1. Visszaterő felfázásbol tartosan, teljesen kikezeltettem magam

2. Fogaszati rendbetétel

3. Helyes, normalis taplalkozasi szokásra áttérés (sokszor keveset,.minimum napi egy főttétel)


Ennyi.

Mivel pont uj munkahelyem lett, ezek betarthatok is lettek, el tudtam járni orvoshoz, nogyogyaszati ellenorzesre is, menza is volt es zoldsegeket is ragcsalhattam munka közben is. Magyarán a környezetem is teret adott a felkészülesre.

2017. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
2017. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem terhesseg elott is jol etkeztem es heti ot napot sportoltam. Folsavat kezdtem el szedni mikor megbeszeltuk h johet, es jott is rogton. Azota visszavettem a sulyzos edzesekbol, de az etkezesem maradt. Terhesseg eleki rosazul letek miatt fogytam ot kilot, ebbol eddig 1jott vissza. 13+3khm
2017. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vitaminokra én mindig figyeltem..

Régebben volt vas/folsav hiányom, igy arra különösen...


Amikor abbahagytuk a védekezést az órára pontos menzeszem meggajdult, emiatt cickafark es palastfüvet ittam.. Az normalizálta mar a kúra 2, Hónapjában a ciklusom.. Össze is jött a baba.

Fogyni szerettem volna eredetileg.. De mindig a fogyásjor hiánybetegségeim jelentkeztek, hiába figyeltem, hogy vitamin, egészséges étel stb...tehát nekem magasabba az egészséges aúlyom, mint szeretném

2018. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lalalpo válasza:
Kifejezetten terhesség felkészítő vitamint szedek és nagyon odafigyelek az edzésre is mert az utolsó gyereknél 30 kilót híztam na ezt most nem szeretnék. Nekem mindig vashiányom is van úgyhogy nekem fontos hogy olyan legyen a vitamin amiben van vas is.
2018. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vitamint szedtem.
2018. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!