Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Légyszi olvassátok el! Mekkora...

Légyszi olvassátok el! Mekkora értékű progeszteron szint kell a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha valaki tudja, hogy kb mekkora nmol/l-ben megadott érték szükséges a teherbeeséshez, légyszi' ossza meg velem, ugyanis a neten azt olvastam egy dokinő hozzászólásában, hogy a 40 nmol/l érték a 21. napon nagyon nem jó. És hogy állítólag nem is az a fontos, hogy a 21. napon nézzék meg a prgeszteron szintet, hanem az számít, hogy hány nap van még a menstruációig.

ha ezt érti valaki, elmagyarázná nekem, mert ezek szerint nagyon nem jók az értékeim :(.

Előre is köszi!


2010. jún. 6. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én úgy tudom,hogy ha magas a progeszteron akkor ugye megtörtént a peteérés.

Nekem régebben nézték,akkor 24.4 volt,erre azt mondta a doki,hogy jó.

Most is voltam eekor 46.6.Erre az mondta,hogy tökéletes.

Viszont,ha össze jön a baba,ez a szint is egyre feljebb megy,assze 80 fél menni kell!

2010. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit megijedtem, mert eddig én is azt olvastam, hogy a 40-50 körüli érték már nagyon-nagyon jó, de ez a nőgyógyász dokinő szerint nem :(((.
2010. jún. 6. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok!

Utánna néztem,ezen a linken vannak lejjebb az értékek!

[link]

35 fölött már jó a terhesség első szakaszában.

Szerintem nincs itt nagy baj!

Miért riogat????

2010. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt én is olvastam, de olyan nagyok az intervallumok, hogy számomra nem túl informatív. Amúgy az is érdekes, hogy ez a doki azt írta, tök mindegy mekkora az egyes laborok normál határértéke, ez az eredmény akkor sem jó. Nem értem...
2010. jún. 6. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom azt mondta, hogy a 20. napon 30 feletti progeszteron érték jelzi azt, hogy abban a hónapban valszeg volt peteérésed.
2010. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 AlexandraK válasza:

Sziasztok. Nekem a 24.napi vérvételemnél 79,6 nmol/L volt az értékem.

Ez csak azt jelzi, hogy volt ovulàció vagy azt is hogy valoszinuleg terhes is vagyok.

31-33 napis ciklusaim vannak

Ma 31. Napnal tartok, de meg nem jott meg.

Szerintetek kezdhetek örülni?

Jövőheten megyek orvoshoz, de ultra hangal meg egy 2 hetes terhesseget allitolag nem fog latni.

2018. okt. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!