Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhszájseb mennyire befolyásol...

Méhszájseb mennyire befolyásolja a teherbe esést?

Figyelt kérdés

3 éve lézereztek. Azota panaszom nem volt. Utolso vizsgálatnál 2 hete véreztem. Véraláfutásos a dokim szerint. Ha nem javul neki akar esni..

De azt hallottam a műtét is befolyásolja/befolyásolhatja a teherbesést. Szedem a Trimesztert plusz E vitamint. Most újra megjött neki állok inni Cickafark teát.

Nem fogok és nem akarok görcsölni sem agyalni hogy összejöne vagy sem. 1hét múlva megyek vissza dokimhoz. Nagyon szeretnénk babát. Idén már 34 leszek.

Szeretném ha olyanok irnának akiknek volt műtve méhszájseb és utána sikerült teherbe esniük. Esetleg sosem gyógyult be nekik teljesen és ugy is sikerült.


2018. febr. 4. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt méhszájsebem.De barátnőmnek mütötték.Őt is mar ujabb mütéttel riasztgatták..

E vitamint folsavat és magnéziumot szedett.

És mellette voltam.:) Szerintem a hit is fontos.

2018. febr. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És ennek a barátnődnek sikerült a baba?

Kedves válaszoló.

2018. febr. 5. 09:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem műtöttek méhszájsebbel, háromszor estem teherbe,mind háromszor nagyon hamar.
2018. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked hogy 3szor is sikerült!

Nagyon bizom benne hogy nekem is sikerülni fog!!

És köszönöm a válaszod.

2018. febr. 7. 20:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem 2 szer mutottek.. en azt tudom mondani hogy a mehszaj akkor neheziti a teherbeesest, ha meg nem volt mutve es gyulladt, vagy rakos sejtes .. mutet utan amikor lehetett elsore sikerult a baba.. a mutet elotti idoszakban egyszersem jott ossze.. szoval ha a mutet utan esetleg visszater a rossz allapot az neheziti a teherbeesest.. vagyis en javaslom muttesd meg es ra 2 honapra mar lehet probalkozni es sikerulni is fog!
2018. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja es meg annyit.. hogy a 2 mutet utan allitolag latszik a mehszajamon hogy mutottek, de azota mar a 3. Babat varom :D vagyis a 2. Babam a 2. Mutet utan 2 honappal fogant , a 3. Pedig ra majdnem 2 evre nade elotte nem is akartuk a 3.-at.. szoval azota is barmikor megfogan a baba, hiaba latszik a mehszajon.. vagyis a lenyeg hogy a mehszaj egeszseges legyen , a tobbi nem lenyeg
2018. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen a barátnőmnek 3.hónapban sikerült.ikrei vannak.:)

Ugyhogy fel a fejjel.

Első válaszolod voltam.

2018. febr. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem tudom nekem mennyire lehet komoly. Ds a 3 év alatt miota mütötték panaszom nem volt. Csak most vizsgálat kozben véreztem és azt mondta a doki véraláfutásos...

Mikor megmütötték azon éven 7 honapra rá terhes lettem ami sajnos a 10.héten meghalt. Most szeretnénk újra és most ez miatt a vizsgálat miatt félek. Félek hogy nem jönnd össze. Ha megmüttetem újra, ha nem. Nem tudom. ☹☹

2018. febr. 8. 07:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan probalkozzatok, ha nem jon ossze akkor mutet, es utana par honap es lehet megint probalkozni. Sikerulni fog!
2018. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Remélem tényleg nálunk is sikerülni fog.

És nem újult ki nagyon...

2018. febr. 8. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!