Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A párommal védekezés nélkül szeretkeztünk a menstruációm alatt,de nem ment el bennem,van rá esély hogy teherbe estem?
2018. febr. 4. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Igen, van esély. Mindig van esély. Igen, terhes lehetsz, hiszen nem védekeztetek.
2018. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az elmúlt napokban elég gyakran fáj a fejem,gyakrabban kell pisilnem s van hogy szédülök,ez lehet a terhesség jele?
2018. febr. 4. 19:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy lehet annyira rá stresszelek hogy csak bemesélem magamnak?
2018. febr. 4. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Vagy igen, vagy nem. Semmi értelme az ilyen kérdéseknek.
2018. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor történt ez az egész? Mert ha mostanában, akkor nagyon stresszelsz, és azért vannak ezek a tünetek. Én egyszer nem menstruáció alatt szexeltem a párommal úgy, hogy nem védekeztünk, nem ment belém, de én nagyon megbántam és annyira aggódtam, hogy terhes lehetek, hogy hányingerem volt, én is sokat jártam pisilni, tiszta ideg voltam... Biztos, hogy csak a feszültség miatt van ez az egész. Én akkor nem estem teherbe, de soha többet nem játszanèk ezzel, az biztos! Nagyon gyorsan teherbe tud esni az ember, akár az előnedvtől is,hiába az az egész, hogy nem élvezett belém, így is megtörténhet a baj. Nem érdemes ezzel játszani. Inkább szánjatok rá egy percet és gumit használjatok vagy vállald be hogy szedsz fogamzásgátlót(én emellett döntöttem) de valahogy védekezzetek! Szóval igen esély megvan rá, de szerintem csak a túlzott stressztől vannak ezek a tünetek! Mindenesetre aktus után kB. 2héttel tesztelj, és kiderül! Remélem minden rendben lesz!
2018. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóról szóra így fogant a második gyerekünk. :)

Másnap a férjem céges ügyben elutazott két hétre. Úgyhogy biztos a fogantatás dátuma.

2018. febr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!