Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnézitek az LH tesztjeimet?

Megnézitek az LH tesztjeimet?

Figyelt kérdés

A barna hátteres a mai a másik az előtte napi. Szerintetek a mai pozitív? Vagy még nem? Ha nem az számíthatok rá hogy holnap az lesz vagy csak utana? Most ovutesztezek először ma vagyok a 15.ciklus napon. 27 napos ciklusaim vannak. Úgy örülök hogy erősödik valaki tud mondani rá valamit?

Köszönöm előre is.



2018. febr. 5. 17:09
 1/5 A kérdező kommentje:
2018. febr. 5. 17:13
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem pozitiv. de a legjobb, ha a kedvetek szerint szeretkeztek, nem szamitasok alapjan, mert az elegge hangulatrombolo, plussz hidd el, ha rastresszelsz, meg nehezebben fog osszejonni az a baba. latod, pozitiv a teszt, van peteeresed, szeressetek egymast a paroddal, sok sikert.
2018. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem az, de köszönöm hogy azt írtad amit tulajdonképpen hallani akartam.

A kérdésem az volt, hogy mikor lesz pozitív. Tudom hogy nem lehet kiszámolni, mikor lesz pozitív csak kíváncsi vagyok. Rég óta próbálkozunk és ettől függetlenül élvezzük az együttlétet, és nem görcsölök rá, csak most először probalom az ovu teszteket.

2018. febr. 5. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még holnap se lesz pozitív de ki tudja.. van akinek halványból lesz teljesen pozitív, másnak meg van olyan ami majdnem pozi de még nem. Sőt, ha ugyanolyan a 2 csík se hagyd abba, másnap az is lehet, hogy a tesztcsík erősebb a kontroll csíknál vagy lehet több napig is pozitív, ebben az esetben az utolsó pozitív teszttől számít az idő.

De tegnap kezdted a tesztelést? 27 napos ciklussal már 10. napon kezdeném.

2018. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már a 9 napon elkezdtem. Remélem holnap vagy még erősebb lesz vagy teljesen negativ hogy végre megnyugodjak...
2018. febr. 5. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!