Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek babás?

Szerintetek lehetek babás?

Figyelt kérdés
Volt egy vetélésem körülbelül 5hónapja, nem mentem vissza kaprásra. De utánna voltam fokinál és nem maradt szövödmény! De a párommal már 3 honaoja probállkozunk a babán és nem igen akar összejönni! Pihentünk 3 hetet az együttléttel és szerdán ujra kezdtük! A mensimnek most kéne megjönnie de nincsenek előjeleim. Csak a melleim húzodnak. 19 éves vagyok szerintetek lehet babám?

#Félénk0709
2018. febr. 5. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mèg korai megmondani, nem tudni biztosan. Viszont nagyon sok párnak èvek kellenek ahhoz, hogy legyen baba.pl : nővèremnek csak 3.èv után lett, pedig mindketten egèszsègesek
2018. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is 19 vagyok mi 7 hónapja próbálkozunk sikertelenül szóval ne agódj sokan vannak így
2018. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2# vagyok én csütörtökre nem várom a menstruációm
2018. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem megjött sajna de olyan csomos es gorcseim vannak hogy az mar szinte faj.. En attol felek hogy abbol lett baj hogy kaprasra nem mentem vissza! De azota voltam orvosnal szal csak meg jegyeztek volna ha valami van.
2018. febr. 7. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gond lett volna az orvos azonnal szólt volna
2018. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!