Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki olyan hejzetbe...

Volt már valaki olyan hejzetben hogy a teszt nem mutatott terhesség de mégis babás volt? Terhes tüneteim vannak a menzeszem megvolt de rövidebb ideig és kevesebb a szokásosnál lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
2018. jan. 8. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

A terhes tüneteket az agy is produkálhatja. Ha negatív a teszted, és meg is jött, ne gyanakodj terhességre.

(a helyesírásodat inkább nem kommentálom)

2018. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Mégis milyen tünetek vannak, ha negatív a teszt és megjött? Mert csak ezek lehetnek a konkrét terhességgel összekapcsolható tünetek. A fejfájás, szedülés, hasszurka, nagy étvágy, hányinger, gyakori pisilés ezernyi más dolgot is jelent.
2018. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Lehetsz simán, nem a gója hozza.
2018. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Hanem a papagály :)

Nincs terhestünet ilyen korán. Premens tünet van ami megegyezik a koraterhes érzéssel is. Ha megjött és nega a teszt, nincs baba.

2018. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Helyesírás ez a legfontosabb ugye? Ha csak egy kicsit is belegondolnál vajon miért is kérdez ilyet valaki nem rögtön ezen akadálya ki. 5 hónapja sajnos 20 hetesen meghalt a babám meg kellett szűlnöm a kislányom azóta is simogatja a hasam és kérdezi miért hagyott itt minket a tesó? Szerinted ez milyen érzés nekem? Ezért reménykedem minden hónapban
2018. jan. 8. 14:48
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Hallyaj. Te tuti nem vagy terhes, ilyen hangulatot a pms hord magában..nekem is elment a babám utolsó esélyem volt..
2018. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom és hidd el, nem bántás amikor felhívják az ember figyelmét valamire (ha csak játékosan is), hanem olyan dolog amiből tanulhatsz.

Tényleg részvétem, és mihamarabbi terhességet kívánok! De sajnos amit írtam tény. Ha negatív a teszt és megjött, valószínű nincs baba. De majd lesz!!

2018. jan. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mint látod, nem az volt az első, hanem a kérdésre válaszoltam.

Amúgy meg: szomorú, ami veletek történt, de le kellene zárni, el kellene engedni azt a babát, addig ne ess újra teherbe.

És a negatív teszt, meg a menzesz nem a terhesség jele. Viszont ha görcsösen akarsz, akkor tudsz valós tüneteket is produkálni terhesség nélkül is...


(És a vetélés ne legyen oka annak, hogy nem tudsz helyesen írni)

2018. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már a menzeszem előtt is volt tünetem 7 napig szokott meglenni de most 3 nap alatt elmúlt ezért reménykedem
2018. jan. 8. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!