Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy nem függnek össze...

Lehet, hogy nem függnek össze a tünetek az ovu teszttel?

Figyelt kérdés

Ha a nyákot nézem, akkor 28.-án vasárnap volt vizes állagú folyásom, ami ugye ovulációra utal, ma már teljes szárasság van. Tehát ennek alapján lemaradtam az ovulációról.

Ha a tesztet veszem alapul akkor viszont ma lett pozitív. (Ugyan olyan erös mint a kontrollcsík)

Tegnap meg még full negatív volt. Tehát ha ma még együtt leszünk, és holnap negatív lesz a tesztem, vagy halványodik, akkor van rá esély, hogy össze jöjjön a baba?

Igaz, hogy már rég óta próbálkozunk, de nem görcsölök rajta, csak jó lenne végre valami módszer amivel össze jön. Meg jó lenne végre teljesen tisztán látni ovuláció terén.. Köszööm a válaszokat.


2018. febr. 5. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen tisztán látni ovuláció terén talán csak uh figyeléssel tudsz. Én egy ideig mikroszkópot használtam, de mindig össze vissza jelzett. Néha a férjem byálában is páfrányok voltak....
2018. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta lett egy szép erős pozi tesztem, másnapi meg full negativ, pozi teszt napjának az éjjelén voltunk együtt, remélem most sikerült, 10 hónap után. De köszönöm a választ. :)
2018. febr. 9. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!