Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a héten? Én...

Ki nem várja a héten? Én szombatra nem várom. Jan.26. án volt ovum, ma vagyok a 11. Dpon ha jól számolom. Bátorkodtam csinálni egy prediktor tesztet az imént, de sajnos teljesen negatív lett.

Figyelt kérdés

Még tudom, hogy hamar van, de az előző terhességemet is ilyen korán már kimutatta, csak sajnos az a pici nem maradt velünk.

Szóval ki nem várja a hétre? Szurkoljunk egymásnak.


2018. febr. 6. 06:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én vasárnapra nem várom. Drukkolok 😊
2018. febr. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ÉN HÉTFŐRE NEM VÁROM 😊😊 Drukkolok hogy legyen pocaklakód 😍
2018. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia én csütörtökre nem várom 😃
2018. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ki mit érez? Hogy vagytok? Mióta próbálkoztok?
2018. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Ma is csináltam 1 tesztet de negatív lett. Június óta próbálkozunk.Decemberben volt 1 missed abom. Szóval elég régóta. :(

Drukkolok mindenkinek. Én péntek szombatra nem várom de ha babás lennék, akkor már kimutatta volna a teszt. 13 napja volt ovum.

2018. febr. 7. 17:12
 6/18 anonim ***** válasza:
3# vagyok 7 hónapja próbálkozunk ha most megint megjön!Hangulat változásaim vanna ezenkívül semmi
2018. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Drukkolok nektek, nekem sajnos ma megjött. Mostmár értem, hogy miért voltam tegnap idegsokk. 😂
2018. febr. 8. 09:46
 8/18 anonim ***** válasza:
Megint a 3# vagyok eddig még semmi,görcsölni se görcsölök.De inkább úgy vagyok vele hogy jöjön meg mint hogy késsen és végül nincs baba
2018. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mi újság 3-as válaszoló? Nem csináltál még tesztet?
2018. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia még nem szeretnék mert sokat csalódtam.van egy olyan érzésem hogy megint nem sikerült. Szóval várok egy kicsit de nagyon gondolkozok rajta
2018. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!